Clubrecords jeugd

Club - & Baanrecords Voorne Atletiek

Bijgewerkt tot en met 26-01-2017

Hier vind je alle clubrecords die behaald zijn door jeugdleden van Voorne Atletiek bij nationale- en internationale baanatletiekwedstrijden. De baanrecords zijn de beste resultaten behaald door jeugdleden op onze eigen atletiekbaan.

Heb je een clubrecord verbroken tijdens een officiële wedstrijd? Stuur dan een appje met een link van de officiële uitslagenlijst naar: 06 - 13902563.

Maak een keuze uit onderstaande categoriën:

Clubrecords Voorne Atletiek - Jongens

Clubrecords Jongens Pupillen Mini    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.7 6-10-2007 Pim Groen Spijkenisse
600m 2.19.05 3-9-2016 Cliff Kloosterman Spijkenisse
Medicinbal 4,14 2-6-2012 Douwe Goslinga Barendrecht
Ver 3,03 3-10-2015 Leon Offerhaus Brielle
Bal 18.98 3-10-2015 Quiten van Overeem Brielle
Hoog 0,92 5-9-2015 Mitchel Monster Vlaardingen
4 x 40m     ….  
      ….  
      ….  
      ….  
         
Clubrecords Jongens Pupillen C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.7 25-9-1999 Hilbert Vlasveld Spijkenisse
600m 2.08.0 25-9-1999 Lennart Broere Spijkenisse
1000m 4.02.1 6-7-1991 Jurrie van de Velde Spijkenisse
Ver 3.65 20-9-2014 Wesley Monster Barendrecht
Medicinbal 4,98 13-6-2015 Pelle vd Werf Rotterdam
Hoog 1.06 17-5-2014 Wesley Monster Spijkenisse
Kogel 6.68 26-6-1999 Youri Wijn Rotterdam
Bal 31.17 1-9-2012 Tijs Manni Barendrecht
4x40m 29,48 12-7-2014 Wesley Monster Rotterdam
      Jasper Offerhaus  
      Viggo Verheul  
      Jorrit Bol  
         
Clubrecords Jongens Pupillen B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.5 23-9-2000 Hilbert Vlasveld Spijkenisse
60m 13.53 8-5-2010 Bart Dikken Barendrecht
600m 2.08.21 25-6-2014 Aiden Bareman Rotterdam
1000m 3.32.2 2-9-2000 Lennart Broere Spijkenisse
Ver 4.00 4-10-2014 Aiden Bareman Brielle
Hoog 1.11 6-4-2013 Tijs Manni Spijkenisse
Kogel 6.61 31-8-2013 Tijs Manni Papendrecht
Bal 32,58 21-9-2013 Tijs Manni Barendrecht
4x40m 27.53 29-8-2015 Joep Looise Rotterdam
      Viggo Verheul  
      Jasper Offerhaus  
      Wesley Monster  
         
Clubrecords Jongens Pupillen A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.7 4-9-1993 Michael Moore Rotterdam
80m 12.87 8-5-2010 Nathan van Beugen Barendrecht
60m horden 10.86 30-4-2016 Aiden Bareman Amsterdam
600m 1.51.91 30-4-2016 Aiden Bareman Amsterdam
1000m 3.19.0 3-7-1993 Michael Moore Vlaardingen
Ver 4.45 10-9-2016 Aiden Bareman Delft
Hoog 1.41 28-5-2016 Aiden Bareman Vlaardingen
Kogel 9.74 5-9-2015 Tijs Manni Vlaardingen
Bal 41.66 28-5-1994 Stefan Giljam Vlaardingen
4x60m 35.58 24-9-2016 Wesley Monster Amstelveen
      Kevin Stomphorst  
      Merlijn Warmenhoven  
      Aiden Bareman  
         
Clubrecords Jongens Junioren D    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
80m 10.20 7-9-2014 Lars Adriaanse Amsterdam
100m 14.26 24-5-2014 Tom Pieters Rotterdam
150m 27.01 8-5-2010 Bart Groen Barendrecht
600m 2.16.7 28-3-2009 Tjark Klee Papendrecht
800m 2.51.00 HT 15-6-2016 Lars vd Band Brielle
1000m 2.58.8 17-6-1989 Peter Roedolf Middelburg
1000m steeple 3.53.42 4-9-2016 Bart Adriaanse Amsterdam
80mh 13.89 14-7-2014 Lars Adriaanse Delft
100mh 22.13 24-5-2014 Noël van Oord Rotterdam
300mh 53.4 7-7-1991 Jan Willem Mijderwijk Rotterdam
Ver 5.22 4-10-2014 Lars Adriaanse Brielle
Hinkstapsprong        
Hoog 1.57 4-10-2014 Lars Adriaanse Brielle
Kogel 12.66 4-10-2014 Lars Adriaanse Brielle
Discus 26.47 15-10-2014 Roderik Cobben Brielle
Speer 38.24 14-9-2016 Mark Groen Brielle
7 kamp 4105 20/21-09-14 Lars Adriaanse Tilburg
4x80m 43.1 28-6-1992 Michiel Romers Vlaardingen
      Eric Majenburg  
      Vincent Giljam  
      Theo van Lugtenburg  
         
Clubrecords Jongens Junioren C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 11.99 6-6-2015 Lars Adriaanse Terneuzen
150 19.01 21-5-2016 Jelle Goslinga Spijkenisse
200m 25.25 15-8-2015 Lars Adriaanse Goes
600m        
800m 1.59.7 25-8-1991 Peter Roedolf Amsterdam
1000m 2,58,51 28-6-2015 Lars Adriaanse Delft
1500m 4.30.7 31-3-1990 Peter Roedolf Barendrecht
100mh 15,25 28-6-2015 Lars Adriaanse Delft
300mh 44.63 25-6-2016 Jelle Goslinga papendrecht
Hoog 1.75 12-10-1991 Peter Roedolf Spijkenisse
Ver 5.96 23-6-1991 Peter Roedolf Leiden
Polsstok 2.90 12-6-2016 Roderick Cobben Terneuzen
Kogel 13.12 30-8-2015 Pim Groen Amsterdam
Discus 36.83 30-8-2015 Pim Groen Amsterdam
Speer 40.41 28-6-2015 Lars Adriaanse Delft
8 kamp 5379 28/29-09-91 Peter Roedolf Haarlem
4x100m 48.75 5-9-2015 Marnix van Meggelen Oud-Beijerland
      Roderik Cobben  
      Luc Giele  
      Lars Adriaanse  
4x800m 9.41.55 27-9-2015 Jelle Goslinga Amstelveen
      Luc Giele  
      Lars Adriaanse  
      Marnix van Meggelen  
         
Clubrecords Jongens Junioren B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 11.39 11-6-2016 Jordan Knops Terneuzen
200m 23.70 8-5-2016 Jordan Knops Rotterdam
400m 53.50 1-5-1992 Peter Roedolf Utrecht
800m 2.00.87 5-6-1992 Peter Roedolf Utrecht
1000m 2.38.0 21-9-1995 Jan Willem Mijderwijk Leiden
1500m 4.18.6 27-8-1995 Jan Willem Mijderwijk Spijkenisse
1EM 4.50.0 24-8-1994 Jan Willem Mijderwijk Leiden
3000m 9.54.98 11-7-2003 Paul Korver Apeldoorn
5000m 18.22.9 8-5-2003 Paul Korver Naaldwijk
110mh 17.73 8-5-2016 Jelle Goslinga (C-jun) Rotterdam
300mh 45.7 7-7-1991 Lennard den Bakker Rotterdam
2000m hin 7.21.23 10-10-1993 Frans Kloosterman Zoetermeer
Hoog 1.71 4-10-1992 Peter Roedolf Spijkenisse
Ver 5.60 2-4-1994 Jan Willem Mijderwijk Zierikzee
Hinkstapsprong 10.55 8-5-2016 Luc Giele Rotterdam
Polsstok 2.90 12-6-2016 Roderick Cobben (C-jun) Terneuzen
Kogel 13.10 11-6-2016 Pim Groen Terneuzen
Discus 42.94 11-6-2016 Pim Groen Terneuzen
Speer 42.80 8-5-2016 Pim Groen Rotterdam
9 kamp 4020 03/04-10-92 Peter Roedolf Spijkenisse
4 x 100 45.94 24-9-2016 Jordan Knops Rotterdam
      Ozzy Blansjaar  
      Luc Giele  
      Roderick Cobben (C-jun)  
4 x 400 3.49.96 24-9-2016 Ozzy Blansjaar  
      Lars de Zoete  
      Jelle Goslinga (C-jun)  
      Luc Giele  
4 x 800 9.37.0 14-9-2016 Luc Giele Brielle
      Pim Groen  
      Jelle Goslinga (C-jun)  
      Lars de Zoete  
         
Clubrecords Jongens Junioren A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 11.9 17-6-1993 Ritchie Veldman Spijkenisse
200m 25.0 21-6-1995 Bob van de Lee Rotterdam
400m 52.2 23-4-1995 Bob van de Lee Gorinchem
800m 2.00.08 18-8-1996 Jan Willem Mijderwijk Amstelveen
1000m 2.37.1 10-9-1996 Jan Willem Mijderwijk Leiden
1500m 4.08.0 11-7-1996 Jan Willem Mijderwijk Naaldwijk
1EM 4.35.7 30-6-1996 Jan Willem Mijderwijk Delft
2000m        
3000m 9.21.5 5-9-1996 Jan Willem Mijderwijk Naaldwijk
110mh 20.3 2-10-1994 Frans Kloosterman Spijkenisse
400mh        
3000mh 12.45.37 9-10-1994 Patrick van der Schee Zoetermeer
5000m 16.43.30 19-9-2002 Jurrie van de Velden Naaldwijk
10000m 34.49.80 11-7-2002 Jurrie van de Velden Naaldwijk
Hoog 1.65 1-6-1993 Ritchie Veltman Zoetermeer
Ver 5.60 23-4-1995 Frans Kloosterman Gorinchem
Polsstok 2.40 4-10-1992 Peter den Arend Spijkenisse
Kogel 10.90 17-6-1993 Ritchie Veltman Spijkenisse
Discus 26.28 8-10-1995 Patrick van der Schee Spijkenisse
Speer 40.80 26-5-1993 Ritchie Veltman Goes
10 kamp 3862 01/02-10-94 Frans Kloosterman Spijkenisse
4x100 47.9 28-5-1995 Patrick van der Schee Barendrecht
      Bob van de Lee  
      Jos Postma  
      Frans Kloosterman  
         
         

Clubrecords Voorne Atletiek - Meisjes

Clubrecords Meisjes Pupillen Mini    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 7.7 5-10-2013 Amber Beljaars Brielle
600m 2.20.5 6-10-2007 Alicia van Welie Spijkenisse
Medicinbal 3.42 13-6-2015 Simone vd Sanden Rotterdam
Ver 2.47 6-10-2007 Anouk Swarttouw Spijkenisse
Bal 14,41 5-10-2013 Amber Beljaars Brielle
Hoog 0.86 8-9-2012 Marit Noordermeer Spijkenisse
4 x 40m        
         
         
         
         
Clubrecords Meisjes Pupillen C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 7.0 21-9-1996 Kim Verschoor Spijkenisse
600m 2.14.43 1-9-2012 Lieke van Santen Barendrecht
1000m 4.18.6 3-7-1993 Lisanne Kievit Vlaardingen
Ver 3.40 21-9-2002 Kelly Schruyer Spijkenisse
Medicinbal 4.25 3-9-2016 Simone vd Sanden Spijkenisse
Hoog 1.00 20-4-2002 Giovanni Marinisse Barendrecht
Kogel 7.04 27-4-1996 Kim Verschoor Barendrecht
Bal 20.78 25-9-1999 Mandy Mol Spijkenisse
4x40m 29.45 28-5-2016 Loise Stomphorst Vlaardingen
      Ilse vd Gijp  
      Zara Visser  
      Simopne vd Sanden  
         
Clubrecords Meisjes Pupillen B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.6 10-9-1988 Sabrina Benatar Spijkenisse
60m        
600m        
1000m 3.42.9 10-9-1988 Sabrina Benatar Spijkenisse
Ver 3.60 1-9-2012 Joyce van Welie Barendrecht
Hoog 1.10 26-8-2000 Mandy Mol Vlaardingen
Kogel 6.56 27-9-1997 Kim Verschoor Barendrecht
Bal 23.50 28-5-1994 Zosia Bal Vlaardingen
4x40m 28.7 5-6-1993 Daniëlle de Blok Vlaardingen
      Annemieke Groenendijk  
      Christi Romers  
      Merle Paterson  
         
Clubrecords Meisjes Pupillen A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.2 20-9-2003 Esra Hoogerwerf Spijkenisse
80m        
1000m 3.33.63 25-4-2015 Lieke van Santen Vlaardingen
Ver 4.30 25-9-1999 Kim Verschoor Spijkenisse
Hoog 1.36 28-5-2011 Nicole Etman Rotterdam
Kogel 8.41 9-10-1999 Kim Verschoor Rotterdam
Bal 29.01 28-5-2016 Anne Bisschops Vlaardingen
4x60m 37.28 13-6-2015 Lieke van Santen Rotterdam
      Felicity Bareman  
      Maud van Sintmaartensdijk  
      Amber van Dongen  
         
Clubrecords Meisjes Junioren D    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.3 7-4-1991 Jasmijn van Toledo Rotterdam
80m 12.04 5-5-2016 Melissa Boutkam Middelharnis
100m 14.68 7-7-2016 Maud van Sintmaartensdijk Rotterdam
150m 23.83 30-4-2016 Felicity Bareman Amsterdam
400m 1.09.53 16-4-2016 Melissa Boutkam Spijkenisse
600m 1.44.2 13-7-1991 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
800m 2.48.27 16-7-2016 Maud van Sintmaartensdijk Bergen op Zoom
1000m 3.13.5 23-9-1991 Jasmijn van Toledo Amsterdam
60mh 11.7 13-7-1991 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
         
300mh 57.22 6-7-2014 Kirsten van Santen Spijkenisse
Ver 4.30 21-5-2000 Kim Verschoor Spijkenisse
Hinkstapsprong 8.14 6-7-2014 Ninke Noordermeer Spijkenisse
Hoog 1.45 15-6-2016 Natalie Meurs Brielle
Kogel 9.70 13-7-1997 Christi Romers Barendrecht
Discus 25.10 25-6-2016 Emma Verhoeff Papendrecht
Speer 23.46 13-9-1997 Christi Romers Alpen a/d Rijn
6 kamp 2510 13/14-07-91 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
4x60m 34.48 14-9-1996 Renske Hijbeek Etten Leur
      Linda Verschoor  
      Shijen Stolk  
      Christi Romers  
         
Clubrecords Meisjes Junioren C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
80m 10.6 6-10-1990 Keete Voerman Spijkenisse
150m 22.04 21-5-2016 Maaike Lesuis Spijkenisse
600m 1.38.59 6-6-1992 Jasmijn van Toledo Assen
800m 2.36.51 21-5-2016  Kirsten van Santen   Spijkenisse
1000m 3.07.1 23-8-1992 Jasmijn van Toledo Amsterdam
1500m        
80mh 14.8 3-10-1992 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
300mh        
Hoog 1.50 15-6-2016 Eileen Oldenburger Brielle
Ver 4.67 10-10-1993 Jasmijn van Toledo Zoetermeer
HinkStapSprong 8.69 15-6-2016 Ninke Noordermeer Brielle
Kogel 10.26 25-9-1999 Christi Romers Spijkenisse
Discus 24.06 9-6-1990 Mirjam Zwart Den Haag
Speer 24.84 25-6-1994 Daniëlle Westerveld Vlaardingen
7 kamp 3297 03/04-10-92 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
4x80m 42.55 25-8-1990 Mirjam Zwart Amsterdam
      Rian Dob  
      Celia Groenewege  
      Keete Voerman  
         
Clubrecords Meisjes Junioren B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 12.3 2-4-1994 Jasmijn van Toledo Zierikzee
200m 26.2 4-7-1992 Mascha Lageweg Spijkenisse
400m 56.81 24-6-1995 Jasmijn van Toledo Sittard
800m 2.18.77 1-9-1995 Jasmijn van Toledo Gorinchem
1000m 3.15.96 HT 26-9-2015 Joyce Bahnerth Brielle
1500m 4.55.58 23-6-1996 Jessica Rosbergen Hoorn
1EM        
3000m        
5000m        
100mh 15.5 30-4-1995 Jasmijn van Toledo Leiden
300mh 47.91 1-5-1994 Jasmijn van Toledo Rotterdam
2000m hin        
Hoog 1.52 3-10-1992 Mascha Lageweg Spijkenisse
Ver 4.95 4-4-1992 Keete Voerman Spijkenisse
Polsstok        
Kogel 10.49 9-4-1995 Daniëlle Westerveld Vlaardingen
Discus 25.64 21-4-1991 Mirjam Zwart Breda
Speer 27.90 30-4-1995 Daniëlle Westerveld Leiden
7 kamp 3868 04/05-07-92 Mascha Lageweg Spijkenisse
4x100m 52.7 17-5-1992 Mirjam Zwart Spijkenisse
      Mascha Lageweg  
      Jasmijn van Toledo  
      Keete Voerman  
         
Clubrecords Meisjes Junioren A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 12.9 6-6-1993 Mascha Lageweg Dordrecht
200m 25.7 7-6-1996 Jasmijn van Toledo Aalsmeer
400m 57.26 14-6-1996 Jasmijn van Toledo Utrecht
800m 2.17.7 13-9-1996 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
1000m 3.00.8 10-9-1996 Jasmijn van Toledo Leiden
1500m        
1EM        
2000m        
3000m 10.49.96 30-8-1987 Esther Schilt Breda
100mh 18.1 11-7-1993 Mascha Lageweg Rotterdam
400mh 1.11.2 11-7-1993 Mascha Lageweg Rotterdam
3000mh        
5000m        
10000m 38.24.6 1-7-1987 Esther Schilt Amersfoort
Hoog 1.61 23-5-1993 Mascha Lageweg Den Haag
Ver 4.96 25-4-1993 Keete Voerman Den Haag
Polsstok        
Kogel 8.34 27-4-1991 Yvette Zwart Den Haag
Discus 22.24 6-6-1993 Mirjam Zwart Spijkenisse
Speer 20.57 22-6-2005 Wendy Verschoor Oud-Beijerland
7 kamp 3535 2/3-10-93 Mascha Lageweg Spijkenisse
4x100m 53.1 20-6-1993 Bouke van de Zee Alphen a/d Rijn
      Celia Groenewegen  
      Mascha Lageweg  
      Keete Voerman  
         

Baanrecords Voorne Atletiek - Jongens

Baanrecords Jongens Pupillen Mini    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
600m 2.24.8 HT 4-10-2014 Wessel Reincke Voorne Atletiek
40m 7.20 HT 5-10-2013 Wesley Monster Voorne Atletiek
Ver 3.03 3-10-2015 Leon Offerhaus Voorne Atletiek
Balwerpen 18.98 3-10-2015 Quinten van Overeem Voorne Atletiek
Hoog 0.7o 2-2-2013 Tim de Visser Voorne Atletiek
         
Baanrecords Jongens Pupillen C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 6.90 HT 4-10-2014 Wesley Monster Voorne Atletiek
600m 2.12.6 HT 5-10-2013 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Medicinbal 3,63 2-2-2013 Timo Haddon Voorne Atletiek
Balwerpen 22.91 4-10-2014 Wesley Monster Voorne Atletiek
Ver 3,6 4-10-2014 Wesley Monster Voorne Atletiek
Hoog 0,85 2-2-2013 Micha van Leeuwen Voorne Atletiek
         
Baanrecords Jongens Pupillen B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 6.8 HT 5-10-2013 Tijs Manni Voorne Atletiek
1000m 3.48.93 3-10-2015 Wesley Monster Voorne Atletiek
Balwerpen 31.99 5-10-2013 Tijs Manni Voorne Atletiek
Ver 4.00 4-10-2014 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Hoog        
Kogel 5.94 1-10-2016 Pelle vd Werf Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Jongens Pupillen A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 9.11 1-10-2016 Aiden Bareman Voorne Atletiek
1000m 3.37.37 3-10-2015 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Ver 4.06 3-10-2015 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Hoog 1.33 3-10-2015 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Kogel 9.45 3-10-2015 Tijs Manni Voorne Atletiek
Bal 36.53 15-10-2014 Mark Groen Voorne Atletiek
         
Baanrecords Jongens Junioren D    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
800m 2.51.00 HT 15-6-2016 Lars vd Band Voorne Atletiek
1000m 3.20.4 HT 5-10-2013 Marnix van Meggelen Voorne Atletiek
80m 10.4 HT 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Ver 5.22 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Hoog 1,57 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Kogel 12.66 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Speer 39.08 1-10-2016 Mark groen Voorne Atletiek
Discus 26.47 15-10-2014 Roderik Cobben Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Jongens Junioren C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 12.41 3-10-2015 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
800m 2.15.31 1-10-2016 Jelle Goslinga Voorne Atletiek
Ver 5.61 3-10-2015 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Hoog 1.70 3-10-2015 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Kogel 13.95 3-10-2015 Pim Groen Voorne Atletiek
Speer 34.44 1-10-2016 Jelle Goslinga Voorne Atletiek
Discus 30.67 15-10-2014 Pim Groen Voorne Atletiek
4x800 11.18.40 14-9-2016 David de Wit (d-jun) Voorne Atletiek
      Liam van Raaij (d-jun) Voorne Atletiek
      Mark Groen (d-jun) Voorne Atletiek
      Lars van den Band (d-jun) Voorne Atletiek
         
Baanrecords Jongens Junioren B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 11.51 1-10-2016 Jordan Knops Voorne Atletiek
800m 2.16.4 HT 5-10-2013 Tjark Klee Voorne Atletiek
1500m 5.22.30 15-6-2016 Lars de Zoete Voorne Atletiek
Hoog 1.60 14-9-2016 Luc Giele Voorne Atletiek
Kogel 12.76 1-10-2016 Pim Groen Voorne Atletiek
Speer 44.44 14-9-2016 Bodhy Wijnings AV Spiridon
Ver 4.73 5-10-2013 Tjark Klee Voorne Atletiek
Discus 40.35 14-9-2016  Pim Groene Voorne Atletiek
4x800 9.37.0 14-9-2016 Luc Giele Voorne Atletiek
      Pim Groen Voorne Atletiek
      Jelle Goslinga (c-jun) Voorne Atletiek
      Lars de Zoete Voorne Atletiek
         
Baanrecords Jongens Junioren A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
800m 2.16.1 HT 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
100m 12.9 HT 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
Kogel 8.29 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
Hoog 1,45 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
Verspringen 4.87 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
Speer 22.21 15-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
Discus 51.57 14-9-2016 Kylian Dokter AV Spark
         

Baanrecords Voorne Atletiek - Meisjes

Baanrecords Meisjes Pupillen Mini    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 7.7 HT 5-10-2013 Amber Beljaars Voorne Atletiek
600m 2.37.97 3-10-2015 Anne Freij Voorne Atletiek
Verspringen 3.05 3-10-2015 Louise Stomphorst Voorne Atletiek
Balwerpen 14.41 5-10-2013 Amber Beljaars Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Meisjes Pupillen C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 7.2 HT 5-10-2013 Zomer Dauthé Voorne Atletiek
600m 2.21.8 HT 5-10-2013 Zomer Dauthé Voorne Atletiek
Balwerpen 14.68 1-10-2016 Simone vd Sanden Voorne Atletiek
Ver 3.30 1-10-2016 Loise Stomphorst Voorne Atletiek
Medicinbal 3.10 2-2-2013 Anne Bisschop Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Meisjes Pupillen B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 7.0 HT 5-10-2013 Lieke van Santen Voorne Atletiek
1000m 3.58.2 HT 5-10-2013 Lieke van Santen Voorne Atletiek
Balwerpen 20.07 4-10-2014 Anne Bisschop Voorne Atletiek
Ver 3.46 4-10-2014 Anne Bisschop Voorne Atletiek
Hoog 0,9 2-2-2013 Lieke van Santen Voorne Atletiek
Kogel 3.92 1-10-2016 Amber Petersen Voorne Atletiek
         
Baanrecords Meisjes Pupillen A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 9.53 3-10-2015 Lieke van Santen Voorne Atletiek
1000m 3.35.0 HT 4-10-2014 Melissa Boutkam Voorne Atletiek
Ver 3.90 4-10-2014 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
Hoog 1.30 3-10-2015 Felicity Bareman Voorne Atletiek
Bal 27.16 1-10-2016 Anne Bisschops Voorne Atletiek
Kogel 7.76 3-10-2015 Felicity Bareman Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Meisjes Junioren D    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 8.92 1-10-2016 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
600m 1.53.48 3-10-2015 Melissa Boutkam Voorne Atletiek
800m 2.52.70 HT 6-5-2016 Melissa Boutkam Voorne Atletiek
Ver 4.22 1-10-2016 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
Kogel 8.64 1-10-2016 Emma Verhoef Voorne Atletiek
Hoog 1.45 15-6-2016 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
Speer 20.58 1-10-2016 Emma verhoef Voorne Atletiek
Discus 21.48 14-9-2016 Emma Verhoef Voorne Atletiek
         
Baanrecords Meisjes Junioren C    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
80m 11.6 HT 4-10-2014 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
600m 1.50.6 HT 4-10-2014 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
800m 2.43.90 1-10-2016 Kirsten van Santen Voorne Atletiek
1500m 5.54.90 HT 15-6-2016 Kirsten van Santen Voorne Atletiek
Kogel 6.82 10-3-2016 Suzanne Meurs Voorne Atletiek
Hoog 1.50 15-6-2016 Eileen Oldenburger Voorne Atletiek
Ver 4.21 14-9-2016 Eileen Oldenburger Voorne Atletiek
HinkStapSprong 8.69 15-6-2016 Ninke Noordermeer Voorne Atletiek
Speer 11.10 15-10-2014 Celine de Goeij Voorne Atletiek
Discus 15.96 1-10-2016 Elsa Moene Voorne Atletiek
         
         
Baanrecords Meisjes Junioren B    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 13.73 3-10-2015 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
800m 2.34.12 3-10-2015 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
1000m 3.15.96 HT 26-9-2015 Joyce Banherth Voorne Atletiek
1500m 6.26.70 HT 15-6-2016 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek
Ver 4.71 3-10-2015 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
Hoog 1.35 3-10-2015 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
Kogel 7.70 1-10-2016 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
Discus 39.02 14-9-2016 Dara Obot Haag Atletiek
Speer 29.42 14-9-2016 Jade Dubbeld AV Spark
         
         
Baanrecords Meisjes Junioren A    
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100M 12.90 HT 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
800M 2.16.1 HT 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
1500M vacant vacant vacant vacant
Verspringen 4.87 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Hoogspringen 1.45 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Kogelstoten 8.29 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Speer 27.22 15-6-2016 Isabel Velthoen AV Spark
Discus 15.56 15-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek

 

Clubrecords Indoor Voorne Atletiek - Jongens

Clubrecords Indoor Jongens mini-pupillen
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 8.34 5-3-2016 Cliff Kloosterman Dordrecht
40 m horden 9.27 14-2-2015 Mitchel Monster Zoetermeer
balwerpen 14.08 5-3-2016 Cliff Kloosterman Dordrecht
verspringen 2.49 7-3-2015 Leon Offerhaus Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 7.06 8-3-2014 Wesley Monster Dordrecht
balwerpen 20.47 5-3-2016 Quinten Overeem Dordrecht
verspringen 2.99 8-3-2014 Wesley Monster Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 6.07 25-10-2014 Aiden Bareman Bergen op Zoom
40 m 6.84 22-11-2014 Wesley Monster Dordrecht
40m horden 7.96 14-2-2015 Wesley Monster Zoetermeer
verspringen 3.52 22-11-2014 Wesley Monster Dordrecht
Hoogspringen 1.20 7-3-2015 Wesley Monster Dordrecht
kogelstoten 6.09 16-2-2013 Tijs Manni Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 5.82 29-10-2016 Aiden Bareman Bergen op Zoom 
50m 8.12 28-2-2016 Wesley Monster Dortmund (DE)
60m 9.14 15-11-2015 Aiden Bareman Naaldwijk
40m horden 7.70 14-2-2015 Aiden Bareman Zoetermeer
600m 1.59.62 6-3-2016 Aiden Bareman Apeldoorn
800m 3.30.38 28-2-2016 Wesley Monster Dortmund (DE)
verspringen 4.24 1-17-2016 Aiden Bareman Naaldwijk
hoogspringen 1.35 22-11-2015 Aiden Bareman Dordrecht
kogelstoten 9.19 7-3-2015 Tijs Manni Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Jongens Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m        
60 m 8.43 8-3-2014 Lars Adriaanse Dordrecht
50 m Horden        
60 m Horden 12.82 20-12-2015 Bart Adriaanse Sittard
600m 2.03.66 21-01-2017 Bart Adriaanse Apeldoorn
800m 2.55.17 28-2-2016 Carlo Colle Dortmund (DE)
1000m        
hinkstapsprong        
verspringen 4.78 8-3-2014 Lars Adriaanse Dordrecht
kogelstoten 11.22 28-2-2016 Mark Groen Dortmund (DE)
hoogspringen 1.35 26-11-2016  Aiden Bareman  Zundert
         
Clubrecords Indoor Jongens Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m 6.98 19-12-2014 Lars Adriaanse Utrecht
60 m 7.65 24-1-2016 Lars Adriaanse Apeldoorn
50m Horden 8.94 19-12-2014 Lars Adriaanse Utrecht
60 m Horden 9.70 28-2-2016 Jelle Goslinga  Dortmund (DE)
300m 42.61 28-2-2016 Roderick Cobben Dortmund (DE)
800m 2.18.02 28-2-2016 Jelle Goslinga Dortmund (DE)
hinkstapsprong 8.03 19-12-2014 Tom Pieters Utrecht
verspringen 5.71 28-11-2015 Lars Adriaanse Zoetermeer
hoogspringen 1.70 5-3-2016 Roderick Cobben Dordrecht
kogelstoten 11.97 7-3-2015 Pim Groen Dordrecht
Polsstok 2.50 9-1-2016 Roderik Cobben Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Jongens Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m 6.79 7-1-2017 Jordan Knops Utrecht
60 m 7.25 23-12-2016 Jordan Knops Utrecht
50m Horden        
60 m Horden        
200m 24.78 28-2-2016 Jordan Knops Dortmund (DE)
400m 65.56 28-2-2016 Pim Groen Dortmund (DE)
600m        
800m 2.21.12 28-2-2016 Marnix van Meggelen Dortmund (DE)
1500m 5.11.95 28-2-2016 Marnix van Meggelen Dortmund (DE)
hinkstapsprong 9.88 10-1-2015 Nathan van Beugen Dordrecht
hoogspringen 1.45 5-3-2016 Pim Groen + Sebastiaan Martin + Ozzy Blansjaar Dordrecht
kogelstoten 13.42 5-3-2016 Pim Groen Dordrecht
verspringen 5.61 9-1-2016 Jordan Knops Dordrecht
Polsstok        
         
Clubrecords Indoor Jongens Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m        
60 m        
50 m Horden        
60 m Horden        
hinkstapsprong        
hoogspringen        
kogelstoten        
verspringen        
Polsstok        

Clubrecords Indoor Voorne Atletiek - Meisjes

 

Clubrecords Indoor Meisjes mini pupillen
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 8.14 7-3-2015 Simone van der Sanden Dordrecht
40 m horden        
balwerpen 5.98 7-3-2015 Simone van der Sanden Dordrecht
verspringen 2.21 7-3-2015 Simone van der Sanden Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 7.49 5-3-2016 Loise Stomphorst Dordrecht
balwerpen 15.87 16-2-2013 Loise Stomphorst Dordrecht
verspringen 2.86 16-2-2013 Loise Stomphorst Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m        
40 m 7.35 8-3-2014 Anne Bisschop Dordrecht
40m horden        
verspringen 2.39 22-11-2014 Evi Alloush Dordrecht
Hoogspringen 1.01 8-3-2014 Anne Bisschop Dordrecht
kogelstoten 4.34 11-2-2012 Joyce van Welie Dordrecht
         
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 6.38 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
50m 8.42 28-2-2016 Anne Bisschops Dortmund (DE)
60 m 9.57 7-3-2015 Lieke van Santen Dordrecht
40m horden 7.54 14-2-2015 Lieke van Santen Zoetermeer
600m 2.09.06 22-2-2015 Felicity Bareman Apeldoorn
800m 3.11.14 28-2-2016 Anne Bisschops Dortmund (DE)
verspringen 3.70 5-3-2016 Anne Bisschops Dordrecht
hoogspringen 1.25 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
kogelstoten 8.26 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
         
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35 m  6.19 29-10-2016 Felicity Bareman Bergen op Zoom
50 m 7.81 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
60 m 8.83 28-2-2016 Nathalie Meurs Dortmund (DE)
50 m Horden 10.41 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
60 m Horden 12.76 10-1-2015 Nathalie Meurs Dordrecht
600m 1.56.27 21-1-2017 Maud v. Sintmaartensdijk Apeldoorn
800m 2.49.77 28-2-2016 Maud v. Sintmaartensdijk Dortmund (DE)
1000m 3.28.86 21-1-2017 Lieke van Santen Apeldoorn
hinkstapsprong 8.19 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
verspringen 4.18 5-3-2016 Nathalie Meurs Dordrecht
kogelstoten 10.17 21-1-2017 Felicity Bareman Apeldoorn
hoogspringen 1.35 28-2-2016 Nathalie Meurs Dortmund (DE)
         
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m 8.24 19-12-2014 Suzanne Meurs Utrecht
60 m 8.44 15-1-2017 Evi Verdonckschot Apeldoorn
50 m Horden 8.45 23-12-2016 Evi Verdonckschot Utrecht
60 m Horden 9.58 15-1-2017 Evi Verdonckschot Apeldoorn
300m 53.09 28-2-2016 Suzanne Meurs Dortmund (DE)
hinkstapsprong 8.40 10-1-2015 Suzanne Meurs Dordrecht
verspringen 5.11 21-1-2017 Evi Verdonckschot Apeldoorn
hoogspringen 1.50 21-1-2017

Evi Verdonckschot

Eileen Oldenburger

Apeldoorn
kogelstoten 12.39 21-1-2017 Evi Verdonckschot Apeldoorn
Polsstok        
         
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m 7.79 10-1-2015 Joyce Banerth Dordrecht
60 m 8.79 7-3-2015 Joyce Banherth Dordrecht
50m Horden        
60 m Horden        
200m 30.43 15-01-2017 Eileen Oldenburger (C-jun) Apeldoorn
600m        
800m 2.44.93  15-01-2017  Elsa Moene  Apeldoorn
hinkstapsprong 9.70 9-1-2016 Joyce Banherth Dordrecht
hoogspringen 1.40 10-1-2015 Joyce Banherth Dordrecht
kogelstoten 7.06 7-3-2015 Joyce Banherth Dordrecht
verspringen 4.51 9-1-2016 Joyce Banherth Dordrecht
Polsstok        
         
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m        
60 m 10.19 7-3-2015 Annemarije Klee Dordrecht
50 m Horden        
60 m Horden        
hinkstapsprong        
hoogspringen        
kogelstoten 5.90 7-3-2015 Annemarije Klee Dordrecht
verspringen 2.92 7-3-2015 Annemarije Klee Dordrecht
Polsstok