Hier vind je alle clubrecords die behaald zijn door Senioren & Masters van Voorne Atletiek bij nationale- en internationale baanatletiekwedstrijden. De baanrecords zijn de beste resultaten behaald door Senioren & Masters op onze eigen atletiekbaan. Dit kan ook door atleten van andere verenigingen behaald zijn.

Er zijn nog veel records in diverse categorieën vacant. Doe mee en probeer deze records te vestigen. (een clubrecord met teveel rugwind wordt alleen vermeld als er nog geen records zijn op die afstand)

Aanmelden van een record!

Heb je een clubrecord verbroken tijdens een officiële wedstrijd? Stuur dan een appje met een link van de officiële uitslagenlijst naar: 06 – 17909966.

Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60 m 7.17 19-04-2018 Derek v. Bochove O. Beijerland
100 m 11.23 19-05-2019 Derek v. Bochove Brielle
200 m 22.34 09-06-2018 Derek v. Bochove O. Beijerland
400 m 52.61 16-06-2019 Luc Giele Barendrecht
800 m 2.04.2 02-10-1994 Tom Stins Spijkenisse
1000 m 2.41.1 07-06-2008 Dennis Postma Rotterdam
1500 m 4.06.4 11-07-1996 Wim Padmos Naaldwijk
1600 m 4.34.9 28-08-1994 Charles Timmermans Leiden
2000 m 5.41.7 18-07-2004 Wim Padmos Leiden
3000 m 8.42.3 11-09-1997 Wim Padmos Naaldwijk
5000 m 14.59.06 05-09-1997 Wim Padmos Rotterdam
10.000 m 31.44 10-07-1997 Wim Padmos Naaldwijk
3000 m steeple 10.02.03 09-10-1994 Tom Stins Rotterdam
110 m horden 16.76 14-04-2019 Derek v. Bochove Brielle
400 m horden 59.84 26-05-2019 Luc Giele Zundert
4 x 100 m 46.51 15-06-2017 Ozzy Blansjaar Brielle
Roderik Cobben
Luc Giele
Derek v. Bochove
4 x 200 m 1.55.28 23-05-1994 Hans Hersbach Alphen a/d Rijn
Hans vt Hof
Piet Mijderwijk
Arjo Zwart
4 x 400 m 3.49,34 16-06-2019 Roderik Cobben Barendrecht
Luc Giele
Sven Noordenmeer
Jos-Willem v/d Laar
4 x 800 m 10.46.7 14-08-1990 Hans Hersbach Vlaardingen
Piet Mijderwijk
Arjo Zwart
Leo Klaasse
4 x 1500 m 19.17.7 04-06-1990 Hans v Duivendijk Vlaardingen
Mark de Boer
Rolf Schudde
Yuri Verolme
Zweedse 2.13.29 14-04-2019 Luc Giele Vlaardingen
estafette Roderik Cobben
Sven Noordemeer
Owen Thomas
Hoogspringen 1.80 27-05-2018 Roderik Cobben Zundert
Verspringen 6.45 26-05-2019 Derek v. Bochove Zundert
Hinkstapsprong 12.47 14-04-2019 Roderik Cobben Brielle
Polstokhoogspr 3.20 27-05-2018 Roderik Cobben Zundert
Kogelstoten 12.06 22-04-2018 Pim Groen Zevenbergen
Discuswerpen 36.54 22-04-2018 Pim Groen Zevenbergen
Speerwerpen 46.97 27-05-2018 Pim Groen Zundert
Kogelslingeren 29.29 16-06-2019 Leroy Oversluizen Barendrecht
10-kamp 3956 punten 03-10-1992 M. van Maurik Spijkenisse
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 12.23 16-04-2016 Rodney O’Driscoll Spijkenisse
200 m 24.84 14-08-2015 Rodney O’Driscoll Spijkenisse
400 m 55.64 03-10-2015 Rodney O’Driscoll Brielle
800 m 2.27.6 06-04-2016 Rodney O’Driscoll Brielle
4 x 100 m 47.62 24-09-2016 Rene Tijl Amstelveen
Rodney O’Driscoll
Dennis Molenkamp
Sven Noordermeer
4 x 200 m 1.44.04 25-09-2016 Rene Tijl Amstelveen
Rodney O’Driscoll
Dennis Molenkamp
Owen Thomas
4 x 400 m 3.45.41 05-09-2015 Owen Thomas Oud-Beijerland
Rodney O’Driscoll
Rene Tijl
Harry van den Band
4 x 800 m 9.18.22 25-09-2016 Rene Tijl Amstelveen
Rodney O’Driscoll
Owen Thomas
Harry v.d. Band
Olympische 4.11.45 05-09-2015 Owen Thomas Oud-Beijerland
estafette Rodney O’Driscoll
Rene Tijl
Harry van den Band
Zweedse 2.16.56 05-06-2016 Rodney O’Driscoll Zevenbergen
estafette Rene Tijl
Sven Noordermeer
Owen Thomas
Kogelstoten 10.43 19-05-2019 Leroy Oversluizen Brielle
Kogelslingeren 7,26kg 29.29 16-06-2019 Leroy Oversluizen Barendrecht
Discus 32.32 19-05-2019 Leroy Oversluizen Brielle
Speerwerpen 31,86 06-10-2018 Leroy Oversluizen Vierpolders
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 12.0 07-04-1991 Arjo Zwart Rotterdam
200 m 25.40 06-10-2018 Dennis Molenkamp Vierpolders
400 m 56.93 10-09-2015 Rene Tijl Spijkenisse
800 m 2.10.11 01-07-2016 Rene Tijl Den Haag
1000 m 2.51.3 26-09-2015 Rene Tijl Brielle
1500 m 04.49.23 08-05-2016 Rene Tijl Terneuzen
3000 m 10.59.62 29-06-2017 Rene Tijl Spijkenisse
5000 m vacant
4 x 100 m 50.06 22-04-2017 Rene Tijl Spijkenisse
Sven Noordermeer
Owen Thomas
Harry v.d. Band
4 x 800 m 10.09.0 14-09-2016 Rene Tijl Brielle
Owen Thomas
Eric van Buuren
Harry v.d. Band
Zweedse 2.20.17 25-06-2017 Rene Tijl Zevenbergen
estafette Sven Noordermeer
Owen Thomas
Dennis Molenkamp
Kogel 9.96 05-06-2016 Ron Verheul Zevenbergen
Speer 37.46 15-06-2016 Ron Verheul Brielle
Discus 29.52 08-05-2016 Ron Verheul Terneuzen
Kogelslingeren 22.78 05-06-2016 Ron Verheul Zevenbergen
Hoogspringen 1.75 08-05-2016 Sven Noordermeer Terneuzen
Verspringen 6.04 11-04-2015 Sven Noordermeer Spijkenisse
Polstokhoog 3.40 05-07-2015 Sven Noordermeer Spijkenisse
Hinkstapsprong 11.56 13-06-2015 Sven Noordermeer Zierikzee
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 13.25 16-04-2019 Sven Noordermeer Brielle
200 m 27.38 11-06-2017 Owen Thomas Gouda
400 m 59.70 22-04-2017 Owen Thomas Spijkenisse
600m 1.46,09 09-05-2019 Owen Thomas Barendrecht
800 m 2.23.33 13-04-2017 Owen Thomas Brielle
1000 m 3.14.72 14-09-2017 Owen Thomas Brielle
1500 m 5.24,94 19-05-2019 Owen Thomas Brielle
3000 m 12.16.77 14-09-2017 Hans Stip Brielle
5000 m 21.19.59 14-04-2019 Owen Thomas Brielle
110 m horden vacant
400 m horden 1.12.4 11-07-1993 Arjo Zwart Rotterdam
4 x 100 m vacant
4 x 200 m vacant
4 x 400 m vacant
Olympische vacant
estafette
Kogel 9.33 15-10-2014 Robin Roelink Brielle
Speer 36.76 25-10-2014 Robin Roelink Edam
Discus 26.96 15-10-2014 Robin Roelink Brielle
Kogelslingeren vacant
Hoogspringen vacant
Verspringen 4.67 14-06-2018 Ron Verheul Brielle
Polstokhoog vacant
Hinkstapsprong vacant
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 14.15 29-06-2017 Allard Moene Spijkenisse
200 m 31.15 15-06-2017 Allard Moene Brielle
4 x 100 m 59.87 03-09-2016 Roland Groen Oud-Beijerland
Allard Moene
Leo van der Harg
Henk Tuk
4 x 200 m 2.07.91 03-09-2016 Roland Groen Oud-Beijerland
Allard Moene
Leo van der Harg
Henk Tuk
4 x 800 m 10.39.1 14-09-2016 Roland Groen Brielle
Don Croes
Leo v.d. Harg
Henk Tuk
Olympische 4.41.46 03-09-2016 Roland Groen Oud-Beijerland
estafette Allard Moene
Leo van der Harg
Henk Tuk
800 m 2.19.3 15-06-2016 Allard Moene Brielle
1000 m 3.24.47 14-09-2017 Michel Christen Brielle
1500 m 4.34.95 11-06-2016 Allard Moene Amersfoort
3000 m 11.05 27-06-2015 Leo v.d. Harg Brielle
5000 m 18.10.34 05-06-2016 Allard Moene Zevenbergen
Kogel 10.29 15-09-2019 Robin Roelink Brielle
Speer 38.56 15-09-2019 Robin Roelink Brielle
Discus 31.05 07-04-2018 Robin Roelink Zoetermeer
Kogelslingeren 26.41 26-10-2019 Robin Roelink Zutphen
Gewichtwerpen 9.33 26-10-2019 Robin Roelink Zutphen
Verspringen 3.75 01-10-2016 Allard Moene Brielle
100 km 10:24:51 14-09-2002 Ben Mol Winschoten
50 km 04:18:30 30-12-2001 Ben Mol Soerendonk
24 h 208,736 04-01-2002 Ben Mol Almere
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
800 m 3.38 27-06-2015 Dick Assenberg Brielle
3000 m 12.16.68 14-09-2017 Aart v.d. Houwen Brielle
50 km 04:49:23 14-02-2004 Ben Mol Heusden-Zolder (B.)
6 uur 62,851 07-03-2004 Ben Mol Stein
24 uur Apeldoorn 204,224 21-05-2004 Ben Mol Apeldoorn
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
1000 m 4.11.71 14-09-2017 Aad Hoogerwerf Brielle
1500 m 5.30.2 14-09-2016 John v.d. Marel Brielle
3000 m 11.36.69 13-04-2017 John v.d. Marel Brielle
5000 m 20.03.5 15-06-2016 Mike Veldhuizen Brielle
800m 2.51,41 05-10-2019 John van der Marel Brielle
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
3000 m 14.53.8 06-04-2016 Jan Ketellapper Brielle
5000 m 22.14.1 15-06-2016 Nico Enthoven Brielle
Kogel 6.54 15-06-2016 Arjo Zwart Brielle
Speer 11.78 15-06-2016 Arjo Zwart Brielle
Discus 18.43 05-04-2018 Arjo Zwart Brielle
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
400m 1.31,74 19-05-2019 Ton van van Wageningen Brielle
100 m 17.47 05-04-2018 Ton v. Wageningen Brielle
200 m 36,33 15-06-2017 Ton v. Wageningen Brielle
1500 m 6.51.16 15-06-2017 Ton v. Wageningen Brielle
3000 m 14.14.41 05-04-2018 Ton v. Wageningen Brielle
800m 3.26,26 05-10-2019 Ton v. Wageningen Brielle
Discus 17.89 19-05-2019 Arjo Zwart Brielle
Kogel 6.40 19-05-2019 Arjo Zwart Brielle
Speer 10.48 19-05-2019 Arjo Zwart Brielle
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 13.19 16-06-2019 Anne Kerklaan Barendrecht
200 m 27.20 16-06-2019 Anne Kerklaan Barendrecht
400 m 1.06,47 16-06-2019 Ninke Noordermeer Barendrecht
800 m 2.36.08 26-05-2019 Ninke Noordermeer Zundert
1000 m 3.31.1 21-09-2006 Hester v. d. Werk Naaldwijk
1500 m 5.25,55 16-06-2019 Vanessa Hartman Barendrecht
1600 m 6.39.0 19-06-1990 Linda Eykenbroek Dordrecht
2000 m vacant
3000 m 11.06,90 26-05-2019 Vanessa Hartman Zundert
5000 m 18.41 03-05-1998 Martine Lust Hilversum
10.000 m 43.34.4 03-07-2003 Jessica Rosbergen Naadwijk
100 m horden 17.48 16-06-2019 Ninke Noordermeer Barendrecht
400 m horden 1.14.46 26-05-2019 Ninke Noordermeer Zundert
4 x 100 m 54.28 26-05-2019 Ninke Noordermeer Zundert
Eileen Oldenburger
Nathalie Meurs
Linette Herforth
4 x 200 m 2.23.43 25-09-2016 Diana Noordermeer Amstelveen
Maria Bareman
Diana Bergwerff
Rianne Govaerts
4 x 400 m 4.37,03 16-06-2019 Kiki Hartman Barendrecht
Linette Helforth
Ninke Noordermeer
Eileen Oldenburger
4 x 800 m 13.31.91 25-09-2016 Vanessa Hartman Amstelveen
Hester v.d. Werk
Diana Bergwerff
Sonja Tijl-Wolf
Zweedse 2.45.86 14-04-2019 Eileen Oldenburger Brielle
Estafette Ninke Noordermeer
Jasmijn Groen
Linette Herforth
Kogel 10.20 14-04-2019 Evi Verdonkschot Brielle
Speer 24.30 26-05-2019 Emma Verhoeff Zundert
Discus 23.43 14-04-2019 Emma Verhoeff Brielle
Kogelslingeren 18.50 16-06-2019 Elsa Moene Barendrecht
Hoogspringen 1.55 25-04-2019 Nathalie Meurs Zundert
Verspringen 4.87 22-04-2018 Evi Verdonkschot Zevenbergen
Polstokhoog vacant
Hinkstapsprong 9.79 27-05-2018 Evi Verdonkschot Zundert
7-Kamp 1882 punten 03-10-1993 Yvette Zwart Spijkenisse
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 13.90 31-03-2018 Maartje v. Erkelens Papendrecht
200 m 29.69 22-04-2018 Maartje v. Erkelens Zevenbergen
400 m 1.11.53 07-05-2017 Maartje v. Erkelens Vlaardingen
800 m 3.03.13 01-10-2016 Maria Bareman Brielle
1500 m 5.11.08 12-05-2011 Vanessa Hartman Middelharnis
3000 m 16.23.29 14-09-2017 Annamarie Wolff Brielle
4 x 100 m 59.23 07-05-2017 Diana Noordermeer Vlaardingen
Maria Bareman
Michelle Moene
Maartje v. Erkelens
4 x 400 m vacant
Olympische vacant
estafette
Zweedse 2.55.16 25-09-2016 Vanessa Hartman Amstelveen
estafette Hester v.d. Werk
Maria Bareman
Rianne Govaerts
Kogel 9.23 29-03-2014 Mirjam Zwart Papendrecht
Speer 29.67 15-10-2014 Rianne Govaerts Brielle
Discus 23.96 28-03-2015 Diana Noordermeer Papendrecht
Kogelslingeren vacant
Hoogspringen vacant
Verspringen 3.99 25-06-2017 Maria Bareman Zevenbergen
Polstokhoog vacant
Hinkstapsprong vacant
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 13.90 06-10-2018 Maartje van Erkelens Vierpolders
200 m 28,95 06-10-2018 Maartje van Erkelens Vierpolders
400 m 1.09.01 08-05-2016 Vanessa Hartman Terneuzen
800 m 2.30.63 05-06-2016 Vanessa Hartman Zevenbergen
1000 m 4.31.68 14-09-2017 Mireille van der Veer Brielle
1500 m 5.09.00 08-05-2016 Vanessa Hartman Terneuzen
1600 m 6.39.00 19-06-1990 Linda Eykenbroek Dordrecht
3000 m 10.32.6 26-09-2015 Vanessa Hartman Brielle
5000 m vacant
80 m horden 17.45 14-09-2017 Maria Bareman Brielle
4 x 100 m 1.24.46 05-04-2018 Afke Verhoef Brielle
Joke van Paasen
Mireille v.d. veer
Brigitta Homma
4 x 800 m 13.52.4 14-09-2016 Michelle Moene Brielle
Anita v.d. Band
Sonja Tijl-Wolf
Concetta Pichierri
Olympische vacant
estafette
Zweedse 2.58.15 05-06-2016 Michelle Moene Zevenbergen
estafette Hester v.d. Werk
Rianne Govaerts
Diana Noordermeer
Kogel 8.66 08-05-2016 Rianne Govaerts Zevenbergen
Speer 26.63 05-06-2016 Rianne Govaerts Zevenbergen
Discus 24.82 22-04-2018 Diana Noordermeer Zevenbergen
Kogelslingeren 18.95 25-06-2017 Rianne Govaerts Zevenbergen
Hoogspringen 1.25 08-05-2016 Diana Noordermeer Terneuzen
Verspringen 4.13 14-09-2017 Maria Bareman Brielle
Polstokhoog vacant
Hinkstapsprong vacant
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100 m 15.16 05-06-2016 Michelle Moene Zevenbergen
200 m 31.82 08-05-2016 Michelle Moene Terneuzen
400 m 1.13.43 03-04-2016 Michelle Moene Vlaardingen
800 m 2.58.70 01-10-2016 Michelle Moene Brielle
1000 m 04.19.70 29-06-2017 Michelle Moene Spijkenisse
1500 m 5.25,55 16-06-2019 Vanessa Hartman Barendrecht
3000 m 11.06,90 26-05-2019 Vanessa Hartman Zundert
5000 m vacant
80 m horden 16.97 14-09-2017 Michelle Moene Brielle
400 m horden vacant
4 x 100 m vacant
4 x 200 m vacant
4 x 400 m vacant
Kogel 7.93 05-06-2016 Gizelinde v.d. Zee Zevenbergen
Speer 18.73 05-06-2016 Gizelinde v.d. Zee Zevenbergen
Discus 16.03 15-10-2014 Jolanda Groen Brielle
Kogelslingeren vacant
Hoogspringen 1.25 05-06-2016 Michelle Moene Zevenbergen
Verspringen 3.70 01-10-2016 Michelle Moene Brielle
Polstokhoog vacant
Hinkstapsprong vacant
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
200 m 32.8 01-10-1994 Thea Herlaar Spijkenisse
1000 m 4.26.25 14-09-2017 Afke Verhoef Brielle
1500 m 9.24.4 15-06-2016 Farida Moaref Brielle
3000 m 14.45.24 05-04-2018 Afke Verhoef Brielle
Kogel 4.88 15-10-2014 Loes v. Ackooij Brielle
Speer 10.60 15-10-2014 Loes v. Ackooij Brielle
Discus 7.95 15-10-2014 Loes v. Ackooij Brielle
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
800 m 3.42.42 05-04-2018 Joke v. Paassen Brielle
3000 m vacant
Speer 14,13 06-10-2018 Loes van Ackooij Vierpolders
Verspringen 2,70 06-10-2018 Loes van Ackooij Vierpolders
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
1500 m vacant
3000 m vacant

(bijgewerkt t/m 11 januari 2019)

Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
Senioren
50m 7.67 21-12-2019 Nadine Doorduin Utrecht
60m 8.39 30-12-2017 Nadine Doorduin Gent
200m 29.28 15-01-2017 Nadine Doorduin Apeldoorn
300m 47.42 30-12-2017 Nadine Doorduin Gent
Kogelstoten 7.24 24-03-2018 Nadine Doorduin Dordrecht
Verspringen 4.33 24-03-2018 Nadine Doorduin Dordrecht
Masters 35+
60m 8.66 30-12-2017 Maartje v. Erkelens Gent
200m 32.34 15-01-2017 Maria Bareman Apeldoorn
300m 49.31 30-12-2017 Maartje v. Erkelens Gent
Verspringen 3.99 12-03-2017 Maria Bareman Dordrecht
Kogelstoten 8.97 07-03-2015 Mirjam Zwart Dordrecht
Masters 40+
60m 8.85 11-01-2019 Maartje van Erkelens Naaldwijk
Kogelstoten 8.51 12-03-2017 Diana Noordermeer Dordrecht
Verspringen 3.03 12-03-2017 Diana Noordermeer Dordrecht
Masters 45+
60m 9.46 12-03-2017 Michelle Moene Dordrecht
800m 2.53.00 15-01-2017 Michelle Moene Apeldoorn
Kogelstoten 5.79 12-03-2017 Michelle Moene Dordrecht
Verspringen 3.57 12-03-2017 Michelle Moene Dordrecht

(bijgewerkt t/m 12 januari 2019)

Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
Senioren 20-35
60m 7.24 20-01-2018 Derek van Bochove Utrecht
60m H 8.98 11-01-2019 Derek van Bochove Naaldwijk
200 m 23.60 06-01-2 Derek van Bochove Apeldoorn
4 x 200 m 1.44.62 08-01-2017 Rene Tijl Dortmund
Dennis Molenkamp
Harry v.d. Band
Casper Visser
Kogelstoten 8.43 12-03-2017 Tom Bouman Dordrecht
Verspringen 6.14 12-03-2017 Derek van Bochove Dordrecht
Masters 35+
60 m 7.72 04-02-2017 Dennis Molenkamp Apeldoorn
200 m 24.69 05-02-2017 Dennis Molenkamp Apeldoorn
400 m 55.59 12-03-2016 Rodney O’Driscoll Gent
4 x 200 m 1.45.58 03-01-2016 Rene Tijl Dortmund
Rodney O’Driscoll
Harry v.d. Band
Eric van Buuren
Masters 40+
50 m 6.85 19-12-2014 Sven Noordermeer Utrecht
60 m 7.73 30-12-2017 Dennis Molenkamp Gent
200 m 25.70 20-12-2015 Harry van den Band Dortmund
300 m 41.49 30-12-2017 Dennis Molenkamp Gent
400 m 56,69 20-12-2015 Rene Tijl Dortmund
800 m 2.11.24 04-02-2017 Harry van den Band Apeldoorn
1500 m 4.51.00 13-02-2016 Rene Tijl Apeldoorn
Verspringen 5.84 07-03-2015 Sven Noordermeer Dordrecht
Kogelstoten 10.27 07-03-2015 Ron Verheul Dordrecht
Hinkstapsprong 11.74 19-12-2014 Sven Noordermeer Utrecht
Polsstokhoog 3.30 09-01-2016 Sven Noordermeer Dordrecht
4 x 200 m 1.46.03 3-02-2019 Harry v.d Band Apeldoorn
Dennis Molenkamp
Rodney ODriscoll
Owen Thomas
Masters 45+
50 m vacant
60 m 7.95 16-03-2019 Sven Noordermeer Dordrecht
200 m 26.63 16-02-2020 Sven Noordenmeer Dortmund (DE)
400 m 60.32 03-02-2017 Owen Thomas Apeldoorn
800 m vacant
1500 m vacant
Verspringen 5.80 16-03-2019 Sven Noordermeer Dordrecht
Kogelstoten 9.46 08-03-2014 Robin Roelink Dordrecht
Hinkstapsprong vacant
Polsstokhoog vacant
Masters 50+
60m 8.96 24-03-2018 Robin Roelink Dordrecht
200m 29.77 18-12-2016 Roland Groen Dortmund
400m 66.06 18-12-2016 Roland Groen Dortmund
Kogelstoten 10.13 24-03-2018 Robin Roelink Dordrecht
Verspringen 4.14 12-03-2017 Roland Groen Dordrecht
Onderdeel Prestatie Datum Naam Club
100 m 11.23 19-05-2019 D. van Bockhove (Sen) Voorne Atletiek
200 m 23.58 27-09-2020 W. Lindeborg (Sen) Rotterdam
400 m 50.51 14-04-2019 Guido de Bruin (Sen) Energie
800 m 2.00,36 14-04-2019 T. van Wijngaarden (Sen) RA
1000 m 2.51.3 26-09-2015 R. Tijl (M40) Voorne Atletiek
1500 m 4.31.59 15-06-2017 C. Chatziioannou (M35)
1609 m 6.14.6 26-09-2015 M. Christen (M45)
3000 m 8.59,39 15-06-2017 Y. a. Stitan (Sen) Haag
5000m 15.19,54 14-04-2019 Ronald Cockx (Sen) DJA
110 m horden 16.03 14-09-2017 T. v.d. Meiracker Spark
4 x 100 m 46.51 15-06-2017 O. Blansjaar Voorne Atletiek
R. Cobben
L. Giele
D. v. Bochove
4 x 800 m 10.09.0 14-09-2016 Rene Tijl (M40) Voorne Atletiek
Owen Thomas (M45)
Eric v. Buuren (M45)
Harry v.d. Band (M40)
Zweedse 2.04,66 14-04-2019 Sem Berger Energie
Guido de Bruijn
Cedrych van der Graaf
Benjamin de Nijs
Kogel 15.27 14-04-2019 Marijn van den Born (Sen) PAC
Speer 66.62 19-05-2019 Henrik Propper (Sen) Phanos
Discus 52.37 19-05-2019 Stephan Dekker (Sen) ARV Ilion
Hoogspringen 1.90 14-04-2019 Michiel de Kwaasteniet (Sen) AV Spirit
Verspringen 6.39 14-06-2018 R. Teeling (Sen) Spartaan
Hinkstap 14.18 14-04-2019 Joey Blangé (Sen) SPOB
Onderdeel Prestatie Datum Naam Club
100 m 13.58 13-04-2017 N. Doorduin (Sen) Voorne Atletiek
200 m 27.71 14-06-2018 E. Audier (Sen) Spark
400 m 1.04.76 15-04-2019 Dorien van de Poel (Sen) DJA
800 m 2.23,70 14-04-2019 Yorma Wolters (Sen) RA
1000 m 4.15.15 14-09-2017 E. Bax (Sen) Voorne Atletiek
1500 m 6.06.01 15-06-2017 N. v.d. Nol (V40) Voorne Atletiek
3000 m 10.32.6 26-09-2015 V. Hartman (V40) Voorne Atletiek
80 m horden 16.97 14-09-2017 M. Moene (V45) Voorne Atletiek
4 x 100 m 56.38 05-04-2018 M. Erkelens Voorne Atletiek
E. Verdonkschot
N. Doorduin
M. Bareman
4 x 800 m 13.52.4 14-09-2016 M. Moene (V45) Voorne Atletiek
A. v.d. Band (V40)
S.Tijl-Wolf (V40)
C. Pichierri (V40)
Zweedse 2.31,80 14-04-2019 Suzie Noten RA
Iris Pieters
Annemieke Punter
Yorma Wolters
Hoogspringen 1.50 14-04-2019 Elise Audier (Sen) Spark
Verspringen 5.15 14-04-2019 Shardiela Eisden (Sen) RA
Kogel 10.77 19-05-2019 Ivana Reintke (Sen) Spark
Speer 32.27 15-06-2017 J. den Ouden (Sen) Fortuna
Discus 35.64 14-09-2017 S. Popping (Sen) Leiden Atletiek