Bijgewerkt tot en met  27-09-2020

Hier vind je alle clubrecords die behaald zijn door jeugdleden van Voorne Atletiek bij nationale- en internationale baanatletiekwedstrijden. De baanrecords zijn de beste resultaten behaald door jeugdleden op onze eigen atletiekbaan.

Heb je een clubrecord verbroken tijdens een officiële wedstrijd? Stuur dan een appje met een link van de officiële uitslagenlijst naar: 06 – 17909966.

Maak een keuze uit onderstaande categorieën:

Clubrecords Jongens Ienieminie
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 8.26 6-10-2018 Tygo Thomas Vierpolders
600m 2.38,41 6-10-2018 Tygo Thomas Vierpolders
Ver 2.51 6-10-2018 Tygo Thomas Vierpolders
Bal 13.00 15-09-2019 Niels Hilferink Vierpolders
Clubrecords Jongens Pupillen Mini
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.7 6-10-2007 Pim Groen Spijkenisse
600m 2.19.05 3-9-2016 Cliff Kloosterman Spijkenisse
Medicinbal 5.50 21-09-2019 Kyan van Dorp Vlaardingen
Ver 3,03 3-10-2015 Leon Offerhaus Brielle
5-10-2019 Kalle Dijksma Vierpolders
Bal 21.24 6-10-2018 Sjoerd Amsing Vierpolders
Vortex 13.72 26-08-2018 Sjoerd Amsing Vlaardingen
Hoog 1.02 21-09-2019 Kyan van Dorp Vlaardingen
4 x 40m 33,38 14-09-2019 Niels Hilfenrink Vierpolders
Kyan van Dorp
Kalle Dijksma
Yannick van den Berg
400m 1.38,40 26-08-2018 Ties Hilferink Vlaardingen
40mH 10.42 26-08-2018 Ties Hilferink Vlaardingen
Clubrecords Jongens Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.7 25-9-1999 Hilbert Vlasveld Spijkenisse
60m 10.61 9-09-2017 Cliff Kloosterman Vierpolders
600m 2.08.0 25-9-1999 Lennart Broere Spijkenisse
1000m 4.02.1 6-7-1991 Jurrie van de Velde Spijkenisse
Ver 3.65 20-9-2014 Wesley Monster Barendrecht
Medicinbal 6.36 21-09-2019 Sjoerd Amsing Vlaardingen
Hoog 1.06 17-5-2014 Wesley Monster Spijkenisse
Kogel 6.68 26-6-1999 Youri Wijn Rotterdam
Bal 31.17 1-9-2012 Tijs Manni Barendrecht
4x40m 29,48 12-7-2014 Wesley Monster Rotterdam
Jasper Offerhaus
Viggo Verheul
Jorrit Bol
80m 16.17 18-05-2019 Ties Hilferink Oud Beijerland
100m 20.18 18-05-2019 Sjoerd Amsing Oud Beijerland
Clubrecords Jongens Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.5 23-9-2000 Hilbert Vlasveld Spijkenisse
60m 10.16 7-07-2018 Cliff Kloosterman Vierpolders
600m 2.08.21 25-6-2014 Aiden Bareman Rotterdam
1000m 3.32.2 2-9-2000 Lennart Broere Spijkenisse
Ver 4.00 4-10-2014 Aiden Bareman Brielle
Hoog 1.12 23-06-2018 Cliff Kloosterman Barendrecht
Kogel 6.61 31-8-2013 Tijs Manni Papendrecht
Bal 32,58 21-9-2013 Tijs Manni Barendrecht
Vortexwerpen 23,28 01-05-2017 Mitchel Monster Vlaardingen
4x40m 27.53 29-8-2015 Joep Looise Rotterdam
Viggo Verheul
Jasper Offerhaus
Wesley Monster
Clubrecords Jongens Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.83 10-09-2016 Aiden Bareman Delft
80m 11.62 9-09-2017 Wesley Monster Vierpolders
60m horden 10.86 30-04-2016 Aiden Bareman Amsterdam
600m 1.51.91 30-04-2016 Aiden Bareman Amsterdam
800m 2.53.37 20-88-2017 Wesley Monster Vlaardingen
1000m 3.19.0 3-07-1993 Michael Moore Vlaardingen
Ver 4.45 10-09-2016 Aiden Bareman Delft
Hoog 1.41 28-05-2016 Aiden Bareman Vlaardingen
Kogel 9.74 5-09-2015 Tijs Manni Vlaardingen
Bal 41.66 28-05-1994 Stefan Giljam Vlaardingen
Vortexwerpen 35.66 15-04-2017 Wesley Monster Vlaardingen
4x60m 35.58 24-09-2016 Wesley Monster Amstelveen
Kevin Stomphorst
Merlijn Warmenhoven
Aiden Bareman
100m 16.62 04-07-2019 Mitchel Monster Rotterdam
Clubrecords Jongens Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
80m 10.20 7-9-2014 Lars Adriaanse Amsterdam
100m 13.10 4-07-2019 Wesley Monster Rotterdam
150m 19.66 14-06-2017 Aiden Bareman Vierpolders
200m 30.37 23-09-2018 Wesley Monster Barendrecht
300m 44.98 19-05-2019 Wesley Monster Vierpolders
400m 1.07.23 22-4-2017 Aiden Bareman Spijkenisse
600m 1.47.69 27-09-2018 Aiden Bareman Rotterdam
800m 2.47,11 27-09-2020 Ties Willemse Vierpolders
1000m 2.58.8 17-6-1989 Peter Roedolf Middelburg
1000m steeple 3.53.42 4-9-2016 Bart Adriaanse Amsterdam
80mh 12.05 8-08-2018 Aiden Bareman Lisse
100mh 22.13 24-5-2014 Noël van Oord Rotterdam
300mh 53.4 7-7-1991 Jan Willem Mijderwijk Rotterdam
Ver 5.39 13-07-2019 Wesley Monster Barendrecht
Hinkstapsprong
Hoog 1.68 5-10-2019 Wesley Monster Vierpolders
Kogel 12.66 4-10-2014 Lars Adriaanse Brielle
Discus 26.47 15-10-2014 Roderik Cobben Brielle
Speer 39.08 1-10-2016 Mark Groen Brielle
7 kamp 4389 08/09-08-2018 Aiden Bareman Lisse
4x80m 43.1 28-6-1992 Michiel Romers Vlaardingen
Eric Majenburg
Vincent Giljam
Theo van Lugtenburg
Clubrecords Jongens Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 11.99 6-6-2015 Lars Adriaanse Terneuzen
150 19.01 21-5-2016 Jelle Goslinga Spijkenisse
200m 25.25 15-8-2015 Lars Adriaanse Goes
300m 41.22 19-05-2019 Aiden Bareman Vierpolders
400m 1.05,74 20-09-2020 Wesley Monster Barendrecht
600m 1.47,41 6-09-2020 Wesley Monster Barendrecht
800m 1.59.7 25-8-1991 Peter Roedolf Amsterdam
1000m 2,58,51 28-6-2015 Lars Adriaanse Delft
1500m 4.30.7 31-3-1990 Peter Roedolf Barendrecht
100mh 14.50 29-08-2020 Aiden Bareman Gemert
300mh 44.02 22-6-2019 Aiden Bareman Naaldwijk
Hoog 1.80 29-08-2020 Wesley Monster Gemert
29-08-2020 Aiden Bareman Gemert
Ver 6.03 12-09-2020 Aiden Bareman Zoetermeer
HSS
Polsstok 2.90 12-6-2016 Roderik Cobben Terneuzen
Kogel 13.12 30-8-2015 Pim Groen Amsterdam
Discus 41.18 22-08-2020 Aiden Bareman Den Haag
Speer 41.43 7-07-2019 Aiden Bareman Lisse
8 kamp 5455 6/7-07-2019 Aiden Bareman Lisse
4x100m 48.75 5-9-2015 Marnix van Meggelen Oud-Beijerland
Roderik Cobben
Luc Giele
Lars Adriaanse
4x800m 9.41.55 27-9-2015 Jelle Goslinga Amstelveen
Luc Giele
Lars Adriaanse
Marnix van Meggelen
Gewichtwerpen 7kg 11.70 22-09-2019 Bart Adriaanse Barendrecht
Kogelsling. 4kg. 22.86 22-09-2019 Bart Adriaanse Barendrecht
Clubrecords Jongens Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 10.95 21-5-2017 Jordan Knops Oud Beijerland
150m 18,09 15-6-2017 Ozzy Blansjaar Brielle
200m 22.44 1-7-2017 Jordan Knops Vught
400m 53.25 1-7-2017 Luc Giele Vught
800m 2.00.87 5-6-1992 Peter Roedolf Utrecht
1000m 2.38.0 21-9-1995 Jan Willem Mijderwijk Leiden
1500m 4.18.6 27-8-1995 Jan Willem Mijderwijk Spijkenisse
1EM 4.50.0 24-8-1994 Jan Willem Mijderwijk Leiden
3000m 9.54.98 11-7-2003 Paul Korver Apeldoorn
5000m 18.22.9 8-5-2003 Paul Korver Naaldwijk
110mh 16.06 19-08-2018 Roderik Cobben Zaandam
300mh 45.7 7-7-1991 Lennard den Bakker Rotterdam
2000m hin 7.21.23 10-10-1993 Frans Kloosterman Zoetermeer
Hoog 1.80 27-05-2018 Roderik Cobben Zundert
Ver 6.15 6-10-2018 Roderik Cobben Vierpolders
Hinkstapsprong 11.33 21-5-2017 Roderik Cobben Oud Beijerland
Polsstok 3.51 9-06-2018 Roderik Cobben Rotterdam
Kogel 13.10 11-6-2016 Pim Groen Terneuzen
Discus 42.94 11-6-2016 Pim Groen Terneuzen
Speer 42.80 8-5-2016 Pim Groen Rotterdam
9 kamp 4020 03/04-10-92 Peter Roedolf Spijkenisse
10 kamp 5421 18/19-08-2018 Roderik Cobben Zaandam
4 x 100 45.28 23-9-2017 Jordan Knops Amstelveen
Ozzy Blansjaar
Luc Giele
Roderick Cobben
4 x 400 3.49.96 24-9-2016 Ozzy Blansjaar
Lars de Zoete
Jelle Goslinga (C-jun)
Luc Giele
4 x 800 9.37.0 14-9-2016 Luc Giele Brielle
Pim Groen
Jelle Goslinga (C-jun)
Lars de Zoete
Clubrecords Jongens Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 11.99 6-10-2018 Luc Giele Vierpolders
200m 25.14 6-10-2018 Luc Giele Vierpolders
400m 52.2 23-4-1995 Bob van de Lee Gorinchem
800m 2.00.08 18-8-1996 Jan Willem Mijderwijk Amstelveen
1000m 2.37.1 10-9-1996 Jan Willem Mijderwijk Leiden
1500m 4.08.0 11-7-1996 Jan Willem Mijderwijk Naaldwijk
1EM 4.35.7 30-6-1996 Jan Willem Mijderwijk Delft
2000m
3000m 9.21.5 5-9-1996 Jan Willem Mijderwijk Naaldwijk
110mh 20.3 2-10-1994 Frans Kloosterman Spijkenisse
400mh 57.49 28-06-2019 Luc Giele Alphen a/d Rijn
3000mh 12.45.37 9-10-1994 Patrick van der Schee Zoetermeer
5000m 16.43.30 19-9-2002 Jurrie van de Velden Naaldwijk
10000m 34.49.80 11-7-2002 Jurrie van de Velden Naaldwijk
Hoog 1.80 26-05-2019 Roderik Cobben Zundert
Ver 5.91 6-10-2018 Luc Giele Vierpolders
Hink-stap-sprong 12.47 14-04-2019 Roderik Cobben Brielle
Polsstok 2.40 4-10-1992 Peter den Arend Spijkenisse
Kogel 13.40 14-06-2018 Pim Groen Vierpolders
Discus 39.07 15-05-2019 Pim Groen Vierpolders
Speer 46.97 27-05-2018 Pim Groen Zundert
10 kamp 3862 01/02-10-94 Frans Kloosterman Spijkenisse
4×100 47.9 28-5-1995 Patrick van der Schee Barendrecht
Bob van de Lee
Jos Postma
Frans Kloosterman
Clubrecords Meisjes Ienieminie
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 9.30 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
600m 2.54,28 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
Ver 2.04 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
Bal 7.99 6-10-2018 Esmee Van der Weijde Vierpolders
Clubrecords Meisjes Pupillen Mini
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 7.7 5-10-2013 Amber Beljaars Brielle
600m 2.20.5 6-10-2007 Alicia van Welie Spijkenisse
Medicinbal 4.07 02-09-2017 Rianne Hilferink Spijkenisse
Ver 3.05 3-10-2015 Loise Stomphorst Brielle
Bal 14,41 5-10-2013 Amber Beljaars Brielle
Hoog 0.92 2-9-2017 Rianne Hilferink Spijkenisse
4 x 40m 36.04 7-07-2018 Isabel de Bruin Vierpolders
Sanne Grijp
Sara Hoftijzer
Fleur van der Knaap
Clubrecords Meisjes Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 7.0 21-9-1996 Kim Verschoor Spijkenisse
60m 10.98 9-09-2017 Larissa Rodenburg Vierpolders
600m 2.14.43 1-9-2012 Lieke van Santen Barendrecht
1000m 4.18.6 3-7-1993 Lisanne Kievit Vlaardingen
Ver 3.40 21-9-2002 Kelly Schruyer Spijkenisse
27-08-2016 Loise Stomphorst Papendrecht
Medicinbal 6.16 1-09-2018 Rianne Hilferink Rotterdam
Hoog 1.07 1-09-2018 Rianne Hilferink Rotterdam
Kogel 7.04 27-4-1996 Kim Verschoor Barendrecht
Bal 20.78 25-9-1999 Mandy Mol Spijkenisse
Vortex 12.66 20-08-2017 Larissa Rodenburg Vlaardingen
4x40m 29.45 28-5-2016 Loise Stomphorst Vlaardingen
Ilse vd Gijp
Zara Visser
Simopne vd Sanden
400m 1.28 26-08-2018 Rianne Hilferink Vlaardingen
40mH 8.28 20-08-2017 Larissa Rodenburg Vlaardingen
Clubrecords Meisjes Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 6.6 10-9-1988 Sabrina Benatar Spijkenisse
60m 10.10 9-09-2017 Loise Stomphorst Vierpolders
600m 2.11,24 10-06-2019 Rianne Hilferink Hulst
1000m 3.42.9 10-9-1988 Sabrina Benatar Spijkenisse
Ver 3.64 15-09-2019 Rianne Hilferink Vierpolders
Hoog 1.16 9-10-2019 Rianne Hilferink Vierpolders
Kogel 6.56 27-9-1997 Kim Verschoor Barendrecht
Bal 23.50 28-5-1994 Zosia Bal Vlaardingen
4x40m 27.28 9-9-2017 Dewi Piena Vlaardingen
Simone vd Sanden
Loise Stomphorst
Zara Visser
80m 13.34 18-05-2019 Rianne Hilferink Oud Beijerland
Clubrecords Meisjes Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.2 20-9-2003 Esra Hoogerwerf Spijkenisse
60 mh 13.54 20-8-2017 Susanne Rodenburg Vlaardingen
80m 12.11 14-09-2019 Loise Stomphorst Vierpolders
600m 2.00,57 20-09-2020 Larissa Rodenburg Barendrecht
1000m 3.32.65 29-08-2015 Lieke van Santen Rotterdam
Ver 4.30 25-9-1999 Kim Verschoor Spijkenisse
Hoog 1.36 28-5-2011 Nicole Etman Rotterdam
Kogel 8.41 9-10-1999 Kim Verschoor Rotterdam
Bal 29.01 28-5-2016 Anne Bisschops Vlaardingen
4x60m 37.20 14-9-2019 Loise Stomhorst Vierpoldes
Zara Visser
Dewi Piena
Simone van der Sanden
Clubrecords Meisjes Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
60m 8.3 7-4-1991 Jasmijn van Toledo Rotterdam
80m 11.73 18-5-2017 Maud van Sintmaartensdijk Middelharnis
100m 13.86 4-7-2019 Eva Kok Rotterdam
150m 21.60 14-9-2017 Maud van Sintmaartensdijk Brielle
300m 49.91 18-04-2019 Suzanne Rodenburg Oud Beijerland
400m 1.09.04 9-9-2017 Maud van Sintmaartensdijk Barendrecht
600m 1.44.2 13-7-1991 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
800m 2.47,19 22-09-2019 Suzanne Rodenburg Barendrecht
1000m 3.13.5 23-9-1991 Jasmijn van Toledo Amsterdam
60mh 10.54 25-05-2019 Eva Kok Delft
300mh 57.22 6-7-2014 Kirsten van Santen Spijkenisse
Ver 4.56 27-09-2020 Loïse Stomphorst Vierpolders
Hinkstapsprong 8.14 6-7-2014 Ninke Noordermeer Spijkenisse
Hoog 1.45 15-6-2016 Natalie Meurs Brielle
Kogel 9.97 27-5-2017 Felicity Bareman Spijkenisse
Discus 25.45 6-7-2017 Felicity Bareman Rotterdam
Speer 26.22 6-10-2018 Anne Bisschop Vierpolders
6 kamp 2720 13/14-07-2019 Eva Kok Barendrecht
4x60m 34.48 14-9-1996 Renske Hijbeek Etten Leur
Linda Verschoor
Shijen Stolk
Christi Romers
40m 6.54 18-04-2019 Suzanne Rodenburg Oud Beijerland
Clubrecords Meisjes Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
80m 10.6 6-10-1990 Keete Voerman Spijkenisse
150m 20.26 20-8-2017 Evi Verdonkschot Naaldwijk
300m 48,49 20-09-2020 Suzanne Rodenburg Barendrecht
400m 1.05,12 1-09-2018 Maud van Sintmaartensdijk Oud Beijerland
600m 1.38.59 6-6-1992 Jasmijn van Toledo Assen
800m 2.24,17 6-04-2019 Maud van Sintmaartensdijk Rotterdam
1000m 3.07.1 23-8-1992 Jasmijn van Toledo Amsterdam
1500msc 5.56,18 23-09-2018 Maud van Sintmaartensdijk Barendrecht
1500m 5.08,64 5-07-2018 Maud van Sintmaartensdijk Rotterdam
2000m 7.30,35 22-04-2019 Maud van Sintmaartensdijk Vught
80mh 12.81 27-5-2017 Evi Verdonkschot Spijkenisse
300mh 52.91 22-06-2019 Maud van Sintmaartensdijk Naaldwijk
Hoog 1.63 15-9-2019 Marieke Salvadera Vierpolders
Ver 5.19 6-5-2017 Evi Verdonkschot Naaldwijk
HinkStapSprong 8.69 15-6-2016 Ninke Noordermeer Brielle
Kogel 12.31 6-5-2017 Evi Verdonkschot Naaldwijk
Discus 26.23 26-8-2017 Emma Verhoeff Amsterdam
Speer 34.80 27-5-2017 Evi Verdonkschot Spijkenisse
7 kamp 3341 06/07-07-2019 Maud van Sintmaartensdijk Schoonhoven
4x80m 42.55 25-8-1990 Mirjam Zwart Amsterdam
Rian Dob
Celia Groenewege
Keete Voerman
60m 8.73 20-09-2020 Suzanne Rodenburg Barendrecht
100m 13.95 27-09-2020 Suzanne Rodenburg Vierpolders
Clubrecords Meisjes Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 12.3 2-4-1994 Jasmijn van Toledo Zierikzee
150m 22.36 15-6-2017 Elsa Moene Brielle
200m 26.2 4-7-1992 Mascha Lageweg Spijkenisse
400m 56.81 24-6-1995 Jasmijn van Toledo Sittard
800m 2.18.77 1-9-1995 Jasmijn van Toledo Gorinchem
1000m 3.15.96 HT 26-9-2015 Joyce Bahnerth Brielle
1500m 4.55.58 23-6-1996 Jessica Rosbergen Hoorn
1EM
3000m 15.53.88 5-10-2019  Fleur van Burgh Vierpolders
5000m
100mh 15.5 30-4-1995 Jasmijn van Toledo Leiden
300mh 47.91 1-5-1994 Jasmijn van Toledo Rotterdam
400mH 1.14,46 16-06-2019 Ninke Noordenmeer Barendrecht
2000m hin
Hoog 1.65 20-09-2020 Marieke Salverda Barendrecht
Ver 5.06 27-09-2020 Nathalie Meurs Vierpolders
HSS 9.79 27-05-2018 Evi Verdonkschot Zunderd
Polsstok 2.30 18-05-2018 Evi Verdonkschot Naaldwijk
Kogel 12.02 10-01-2018 Evi Verdonkschot Gorinch
Discus 27.03 28-04-2019 Emma Verhoeff Alphen aan den Rijn
Speer 27.90 30-4-1995 Daniëlle Westerveld Leiden
7 kamp 4012 18/19-6-2016 Evi Verdonkschot Lisse
4x100m 52.7 17-5-1992 Mirjam Zwart Spijkenisse
Mascha Lageweg
Jasmijn van Toledo
Keete Voerman
Clubrecords Meisjes Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 12.9 6-6-1993 Mascha Lageweg Dordrecht
200m 25.7 7-6-1996 Jasmijn van Toledo Aalsmeer
400m 57.26 14-6-1996 Jasmijn van Toledo Utrecht
800m 2.17.7 13-9-1996 Jasmijn van Toledo Spijkenisse
1000m 3.00.8 10-9-1996 Jasmijn van Toledo Leiden
1500m
1EM
2000m
3000m 10.49.96 30-8-1987 Esther Schilt Breda
100mh 18.1 11-7-1993 Mascha Lageweg Rotterdam
400mh 1.11.2 11-7-1993 Mascha Lageweg Rotterdam
3000mh
5000m
10000m 38.24.6 1-7-1987 Esther Schilt Amersfoort
Hoog 1.61 23-5-1993 Mascha Lageweg Den Haag
Ver 4.96 25-4-1993 Keete Voerman Den Haag
HSS 9.79 27-05-2018 Evi Verdonkschot Zunderd
Polsstok
Kogel 10.20 14-04-2019 Evi Verdonkschot Brielle
Discus 23.43 14-04-2019 Emma Verhoeff Brielle
Speer 20.57 22-6-2005 Wendy Verschoor Oud-Beijerland
7 kamp 3535 2/3-10-93 Mascha Lageweg Spijkenisse
4x100m 53.1 20-6-1993 Bouke van de Zee Alphen a/d Rijn
Celia Groenewegen
Mascha Lageweg
Keete Voerman
Baanrecords Jongens Ienieminie
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 8.26 6-10-2018 Tygo Thomas Voorne Atletiek
600m 2.38,41 6-10-2018 Tygo Thomas Voorne Atletiek
Ver 2.51 6-10-2018 Tygo Thomas Voorne Atletiek
Bal 13,00 15-9-2019 Niels Hilferink Voorne Atletiek
Baanrecords Jongens Pupillen Mini
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
600m 2.22,50 5-10-2019 Kalle Dijksma Voorne Atletiek
40m 7.24 14-09-2019 Merlijn Veldhuijzen van Zanten PAC
60m. 11.20 9-09-2017 Daimy van Beek AV Fortuna
Ver 3.03 3-10-2015 Leon Offerhaus Voorne Atletiek
5-10-2019 Kalle Dijksma Voorne Atletiek
Balwerpen 21.24 6-10-2018 Sjoerd Amsing Voorne Atletiek
Hoog 0.70 2-2-2013 Tim de Visser Voorne Atletiek
4x40m 31.13 14-09-2019 Deen van Duikeren PAC
Benyamine Hannati
Merlijn Veldh. v Zanten
Emilio Windzak
Baanrecords Jongens Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 7.07 15-05-2019 Lieven Vreugdenhil RA
60m. 10.47 9-09-2017 Ramon Vaandrager CAV Energie
600m 2.12.6 HT 5-10-2013 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Medicinbal 3,63 2-2-2013 Timo Haddon Voorne Atletiek
Balwerpen 26.70 15-09-2019 Sjoerd Amsing Voorne Atletiek
Ver 3,6 4-10-2014 Wesley Monster Voorne Atletiek
Hoog 0,85 2-2-2013 Micha van Leeuwen Voorne Atletiek
4X40m. 28.67 14-09-2019 Valentijn Van Velzen PAC
Jayden Oudenhuijsen
Owen Mayer
Lok Janssen
Baanrecords Jongens Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 6.63 9-09-2017 Simon Dammingh PAC
60m 9.66 7-07-2018 Eron van Dijk PAC
600m 2.05,48 15-09-2019 Daimy van Bleek AV Fortuna
1000m 3.46,10 6-10-2018 Levin Vestergaard AV Spark
Balwerpen 31.99 5-10-2013 Tijs Manni Voorne Atletiek
Ver 4.00 4-10-2014 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Hoog
Kogel 6.15 15-09-2019 Daimy van Bleek AV Fortuna
4x40m 26.97 14-09-2019 Flynn Pelser PAC
Juliën Veldhuijzen van de Zanden
Finn Koornneef
Job Dinklaar
Baanrecords Jongens Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 8.21 9-09-2017 Jarno van Daalen PAC
80m 10.66 9-09-2017 Jarno van Daalen PAC
1000m 3.12,42 27-09-2020 Luuk Boutkan Olympus’70
Ver 4.70 15-05-2019 Gyani Biekram RA
Hoog 1.52 27-09-2020 Boris Klaver AV Ilion
Kogel 9.45 3-10-2015 Tijs Manni Voorne Atletiek
Bal 36.53 15-10-2014 Mark Groen Voorne Atletiek
4x60m 34.64 14-09-2019 Tiago van der Meide  PAC
Simon Dammingh
Shurwendrich Martina
Kai van Kleeff
Baanrecords Jongens Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
80m 10.57 6-10-2018 Aiden Bareman Voorne Atletiek
100m 13.82 27-09-2020 Davey Ouwehand Leiden
300m 44.98 19-05-2019 Wesley Monster Voorne Atletiek
600m 1.57,23 14-06-2018 Wesley Monster Voorne Atletiek
800m 2.41,69 19-05-2019 Ipe Verbrugge AV ’56
1000m 3.19,81 7-10-2017 Carlo Colle Voorne Atletiek
150m 19.66 14-06-2018 Aiden Bareman Voorne Atletiek
80mH 13.55 7-10-2017 Merlijn Warmenhoven Voorne Atletiek
Ver 5.22 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Hoog 1.68 15-09-2019 Wesely Monster Voorne Atletiek
Kogel 12.66 4-10-2014 Lars Adriaanse Voorne Atletiek
Speer 39.08 1-10-2016 Mark groen Voorne Atletiek
Discus 32.17 15-6-2017 Sebastiaan den Hartog CAV Energie
4x80m 50.00 5-04-2018 Jasper Offerhaus Voorne Atletiek
Jasper de Wit
Viggo Verheul
Merlijn Warmenhoven
Baanrecords Jongens Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 12.20 19-05-2019 Valentijn Keijzer AV Fortuna
150m 20.26 15-6-2017 Sebastiaan den Hartog CAV Energie
300m 41.22 19-05-2019 Aiden Bareman Voorne Atletiek
100mH 18.76 7-10-2018 Lars van de Baan Voorne Atletiek
800m 2.15.31 1-10-2016 Jelle Goslinga Voorne Atletiek
1500m 4.57,72 14-06-2018 Carlo Colle Voorne Atletiek
Ver 5.96 27-09-2020 Aiden Bareman Voorne Atletiek
Hoog 1.77 27-09-2020 Wesley Monster Voorne Atletiek
Kogel 13.95 3-10-2015 Pim Groen Voorne Atletiek
Speer 40.38 19-5-2019 Valentijn Keijzer AV Fortuna
Discus 37.71 19-05-2019 Etienne Verwaal PAC
4x100m 1.01.34 15-6-2017 Willem Moene Voorne Atletiek
Stijn Lesuis (D) Voorne Atletiek
Liam van raaij (D) Voorne Atletiek
Kevin Stomphorst (D) Voorne Atletiek
4x800m 11.18.40 14-9-2016 David de Wit (d-jun) Voorne Atletiek
Liam van Raaij (d-jun) Voorne Atletiek
Mark Groen (d-jun) Voorne Atletiek
Lars van den Band (d-jun) Voorne Atletiek
Baanrecords Jongens Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 11.45 6-10-2018 Xavi Mo-Ajok AV Spark
150m 16.79 14-09-2016 Jordan Knops Voorne Atletiek
200m 23.20 14-09-2016 Jordan Knops Voorne Atletiek
400m 56.83 19-05-2019 Mees Verbrugge AV ’56
110mH 16.08 7-10-2017 Luc Giele Voorne Atletiek
800m 2.16.4 HT 5-10-2013 Tjark Klee Voorne Atletiek
1500m 5.22.30 15-6-2016 Lars de Zoete Voorne Atletiek
3000m 11.37,23 27-09-2020 Dion Ruijter AV Ilion
Hoog 1.67 13-4-2017 Luc Giele Voorne Atletiek
Kogel 14.34 27-09-2020 Sebastiaan den Hartog CAV Energie
Speer 44.44 14-9-2016 Bodhy Wijnings AV Spiridon
Ver 6.15 6-10-2018 Roderik Cobben Voorne Atletiek
Discus 42.67 13-4-2017 Pim Groene PAC
4×800 9.37.0 14-9-2016 Luc Giele Voorne Atletiek
Pim Groen Voorne Atletiek
Jelle Goslinga (c-jun) Voorne Atletiek
Lars de Zoete Voorne Atletiek
Baanrecords Jongens Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
800m 2.16.1 HT 4-10-2014 Tjark Klee Voorne Atletiek
100m 11.99 6-10-2018 Luc Giele Voorne Atletiek
200m 25.14 6-10-2018 Luc Giele Voorne Atletiek
400m 54.03 19-05-2019 Luc Giele Voorne Atletiek
1500m 5.08,4 14-09-2018 Rutger Meijburg Voorne Atletiek
3000m 10.59.70 13-4-2017 Rutger Meijburg Voorne Atletiek
Kogel 14.45 15-6-2017 Shaquille Emanuelson PAC
Hoog 1.68 9-09-2018 Luc Giele Voorne Atletiek
Verspringen 5.91 6-10-2018 Luc Giele Voorne Atletiek
Speer 51.57 14-09-2016 Kylian Dokter AV Spark
Discus 40.43 19-05-2019 Levi Verver AV Fortuna
Baanrecords Meisjes Ienieminie
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40m 9.30 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
600m 2.54,28 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
Ver 2.04 6-10-2018 Feline Moerman Vierpolders
Bal 7.99 6-10-2018 Esmee Van der Weijde Vierpolders
Baanrecords Meisjes Pupillen Mini
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 7.57 7-07-2018 Sierra Kortland PAC
60m 11.09 9-09-2017 Mina Chokri RA
600m 2.25,73 27-09-2020 Ella Verdoodt AV’40
Verspringen 3.05 3-10-2015 Louise Stomphorst Voorne Atletiek
Balwerpen 18.46 27-09-2020 McKenzie van Maaren AV’40
4x40m 31.47 7-07-2018 Lynn Driedonks CAV Energie
Elvira Gutteling
Quincy Nederlof
Valerie Sies
Baanrecords Meisjes Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 6.98 9-09-2017 Christina van Tiel CAV Energie
60m 10.04 9-09-2017 Christina van Tiel CAV Energie
600m 2.21.8 HT 5-10-2013 Zomer Dauthé Voorne Atletiek
Balwerpen 24.63 27-09-2020 Annabel Verhagen Haag Atletiek
Ver 3.30 1-10-2016 Loise Stomphorst Voorne Atletiek
Medicinbal 3.10 2-2-2013 Anne Bisschop Voorne Atletiek
4x40m 28.30 14-09-2019 Martha Hoonig PAC
Sierra Kortland
Mila Sahetapij
Aimee Weezenberg
Baanrecords Meisjes Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
40m 6.51 7-07-2018 Makeni Turay PAC
60m 9.27 7-07-2018 Makeni Turay PAC
600m 2.14,47 15-09-2019 Kerlinn Grootfaam
1000m 3.51,88 5-10-2019 Rianne Hilferink Voorne Atletiek
Balwerpen 20.07 4-10-2014 Anne Bisschop Voorne Atletiek
Ver 3.64 15-09-2019 Rianne Hilferink Voorne Atletiek
Hoog 1.16 5-10-2019 Rianne Hilferink Voorne Atletiek
Kogel 6.80 15-09-2019 Danira Reis AV Sparta
4x40m 25.96 7-07-2018 Malia Donata PAC
Mana Koornneef
Skyler Monster
Makeni Turay
Baanrecords Meisjes Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 8.65 7-07-2018 Felicia Felter PAC
80m 11.15 7-07-2018 Felicia Felter PAC
1000m 3.32,93 27-09-2020 Larissa Rodenburg Voorne Atletiek
Ver 4.23 19-05-2019 Yenthe Vreugdehil RA
Hoog 1.30 3-10-2015 Felicity Bareman Voorne Atletiek
Bal 27.16 1-10-2016 Anne Bisschops Voorne Atletiek
Kogel 8.49 19-05-2019 Yenthe Vreugdenhil RA
4x60m 34.04 14-09-2019 Makeni Turay PAC
Givenchy Bhugwandass
Sarah Elise Maria Daems
Zoë van Gils
Baanrecords Meisjes Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
60m 8.61 27-09-2020 Georgina Blaine Spado
100m 14.31 27-09-2020 Esmee Stok CAV Energie
150m 21.60 14-9-2017 Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek
60mH 11.47 14-09-2017 Felicity Bareman Voorne Atletiek
300m 45.27 19-05-2019 Anne-Sophie Bremans Belgie
600m 1.53.48 3-10-2015 Melissa Boutkam Voorne Atletiek
800m 2.37,98 27-09-2020 Fleur Rietveld PAC
Ver 4.56 27-09-2020 Loïse Stomphorst Voorne Atletiek
Kogel 12.73 27-09-2020 Georgina Blaine Spado
Hoog 1.52 27-09-2020 Georgina Blaine Spado
Speer 31.13 19-05-2019 Luna Pedemonte Olympus 70
Discus 27.26 19-05-2019 Luna Pedemonte Olympus 70
4 x 80m 36.53 15-6-2017 Felicity Bareman Voorne Atletiek
Anne Bisschops Voorne Atletiek
Olivia vd Sanden Voorne Atletiek
Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek
Baanrecords Meisjes Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
80m 11.15 6-10-2018 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
100m 13.95 27-09-2020 Suzenne Rodenburg Voorne Atletiek
150m 20.46 15-6-2017 Joyce van Welie PAC
80mH 13.24 14-09-2018 Evi Verdonkschot
400m 1.08.19 13-4-2017 Evi Verdonkschot Voorne Atletiek
600m 1.43,17 6-10-2018 Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek
800m 2.35,36 5-04-2018 Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek
1500m 5.54.90 HT 15-6-2016 Kirsten van Santen Voorne Atletiek
2000m 7.41.79 3-2-2018 Maud van Sintmaartensdijk Voorne Atletiek
Kogel 11.81 15-6-2017 Joyce van Welie PAC
Hoog 1.63 15-09-2019 Marieke Salverda Voorne Atletiek
Ver 4.91 15-06-2016 Evi Verdonkschot AV Spark
HinkStapSprong 8.69 15-6-2016 Ninke Noordermeer Voorne Atletiek
Speer 33.85 27-09-2020 Anne Bisschop Voorne Atletiek
Discus 25,30 6-10-2018 Emma Verhoef Voorne Atletiek
4x80m 43.75 15-09-2019 Jill van Haaften AV Fortuna
Shanna Haars
Lente de Lange
4x800m 11.21,09 14-09-2016 Felicity Bareman Voorne Atletiek
Melissa Boutkam
Lieke van Santen
Maud van Sintmaartensdijk
Baanrecords Meisjes Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100m 13.48 6-10-2018 Anne Kerklaan Voorne Atletiek
150m 22.36 15-6-2017 Elsa Moene Voorne Atletiek
200m 27.20 27-09-2020 Amber Bosman CAV Energie
400m 1.08.19 13-4-2017 Evi Verdonkschot (MJC) Voorne Atletiek
800m 2.34.12 3-10-2015 Joyce Bahnerth Voorne Atletiek
1000m 3.15.96 HT 26-9-2015 Joyce Banherth Voorne Atletiek
1500m 6.26.70 HT 15-6-2016 Svenja Blansjaar Voorne Atletiek
3000m 12.00,19 27-09-2020 Isa van der Valk ARV Ilion
Ver 5.06 27-09-2020 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
HHS 9.87 15-09-2019 Anna Lusthof AV Olimpus’70
Hoog 1.55 19-05-2019 Nathalie Meurs Voorne Atletiek
Kogel 12.17 19-05-2019 Joyce van Welie PAC
Discus 39.02 14-9-2016 Dara Obot Haag Atletiek
Speer 37.40 15-05-2019 Joyce van Welie PAC
4x100m 54.56 15-09-2019 Jasmijn Groen Voorne Atleteik
Nathalie Meurs
Ninke Noordermeer
Eileen Oldenburger
Baanrecords Meisjes Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Vereniging
100M 12.90 HT 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
200m 28.42 27-09-2020 Nienke Noordermeer Voorne Atleteik
400m 1.30,60 5-04-2018 Robin Hassing AV Fortuna
800M 2.36,46 15-05-2019 Estrella Both RA
1500M vacant vacant vacant vacant
Verspringen 4.87 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Hoogspringen 1.45 4-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Kogelstoten 8.70 15-6-2017 Isabel Veldhoen Spark
Speer 27.22 15-6-2016 Isabel Velthoen AV Spark
Discus 15.56 15-10-2014 Annemarije Klee Voorne Atletiek
Baanrecords Racerunners Pulillen
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m
400m
800m
Baanrecords Racerunners Junioren Jongens
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 18.88 27-09-2020 Richard Makkinga Rotterdam
400m 1.34,59 15-09-2019 Colin van Tricht Rotterdam
800m 3.18,73 15-09-2019 Colin van Tricht Rotterdam
Baanrecords Racerunners Junioren Meisjes
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
100m 18.63 27-09-2020 Femke Hoogelander Haag Atletiek
200m 36.41 27-09-2020 Femke Hoogelander Haag Atletiek
400m 1.24,49 27-09-2020 Femke Hoogelander Haag Atletiek
800m 3.37,69 15-09-2019 Femke Hoogelander Haag Atletiek
Clubrecords Indoor Jongens mini-pupillen
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 7.95 16-03-2019 Tygo Thomas Dordrecht
50m 10.19 9-11-2019 Niels Hilferink Utrecht
40 m horden 9.27 14-02-2015 Mitchel Monster Zoetermeer
balwerpen 16.27 24-03-2018 Sjoerd Amsing Dordrecht
vortex 11.86 17-11-2019 Niels Hilferink Naaldwijk
verspringen 2.69 08-03-2020 Niels Hilferink Apeldoorn
hoogspringen 0.75 29-01-2020 Niels Hilferink Wieringerwerf
600m 2.34,99 08-03-2020 Niels Hilferink Apeldoorn
M-bal 4.20 18-01-2020 Niels Hilferink Zoetermeer
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 7.06 8-3-2014 Wesley Monster Dordrecht
600 m 2.35,78 3-03-2019 Sjoerd Amsing Apeldoorn
balwerpen 20.89 09-02-2019 Sjoerd Amsing Dordrecht
vortex 25.00 26-10-2019 Sjoerd Amsing Bergen op Zoom
verspringen 2.99 8-3-2014 Wesley Monster Dordrecht
hoogspringen 1.00 26-10-2019 Sjoerd Amsing Bergen op Zoom
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 6.07 25-10-2014 Aiden Bareman Bergen op Zoom
40 m 6.84 22-11-2014 Wesley Monster Dordrecht
50m 10.11 9-11-2019 Sjoerd Amsing Utrecht
600m 2.28,84 08-03-2020 Ties Hilferink Apeldoorn
40m horden 7.96 14-2-2015 Wesley Monster Zoetermeer
verspringen 3.52 22-11-2014 Wesley Monster Dordrecht
Hoogspringen 1.20 7-3-2015 Wesley Monster Dordrecht
kogelstoten 6.09 16-2-2013 Tijs Manni Dordrecht
M-bal 5.70 18-01-2020 Sjoerd Amsing Zoetermeer
Clubrecords Indoor Jongens Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 5.82 29-10-2016 Aiden Bareman Bergen op Zoom
50m 8.12 28-2-2016 Wesley Monster Dortmund (DE)
60m 9.14 15-11-2015 Aiden Bareman Naaldwijk
40m horden 7.70 14-2-2015 Aiden Bareman Zoetermeer
600m 1.59.62 6-3-2016 Aiden Bareman Apeldoorn
800m 3.30.38 28-2-2016 Wesley Monster Dortmund (DE)
verspringen 4.24 1-17-2016 Aiden Bareman Naaldwijk
hoogspringen 1.35 22-11-2015 Aiden Bareman Dordrecht
kogelstoten 9.19 7-3-2015 Tijs Manni Dordrecht
Clubrecords Indoor Jongens Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m 7.23 22-12-2018 Wesley Monster Utrecht
60 m 8.43 8-3-2014 Lars Adriaanse Dordrecht
50 m Horden 8.84 22-12-2018 Wesley Monster Utrecht
60 m Horden 9.94 20-1-2018 Aiden Bareman Apeldoorn
600m 2.03.66 21-01-2017 Bart Adriaanse Apeldoorn
800m 2.46,68 16-02-2020 Ties Willemse Dortmund (DE)
1000m
hinkstapsprong  9.69 21-12-2019 Ties  Willemse Utrecht
verspringen 5.05 20-1-2018 Aiden Bareman Apeldoorn
kogelstoten 11.22 28-2-2016 Mark Groen Dortmund (DE)
hoogspringen 1.50 03-02-2018 Aiden Bareman Zoetermeer
Clubrecords Indoor Jongens Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m 6.98 19-12-2014 Lars Adriaanse Utrecht
60 m 7.65 24-1-2016 Lars Adriaanse Apeldoorn
50m Horden 7.99 21-12-2019 Wesley Monster Utrecht
60 m Horden 8.71 16-02-2020 Aiden Bareman Dortmund (DE)
200m 26.46 22-12-2018 Aiden Bareman Gent
300m 42.24 16-02-2020 Wesley Monster Dortmund (DE)
800m 2.18.02 28-2-2016 Jelle Goslinga Dortmund (DE)
hinkstapsprong 10.30 21-12-2019 Wesley Monster Utrecht
verspringen 5.71 28-11-2015 Lars Adriaanse Zoetermeer
hoogspringen 1.70 5-3-2016 Roderick Cobben Dordrecht
25-01-2020 Wesley Monster Apeldoorn
25-01-2020 Aiden Bareman Apeldoorn
kogelstoten 11.97 7-3-2015 Pim Groen Dordrecht
Polsstok 2.50 9-1-2016 Roderik Cobben Dordrecht
Clubrecords Indoor Jongens Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m 6.79 7-1-2017 Jordan Knops Utrecht
60 m 7.19 19-02-2017 Jordan Knops Apeldoorn
50m Horden
60 m Horden
200m 24.78 28-2-2016 Jordan Knops Dortmund (DE)
400m 54.51 19-2-2017 Luc Giele Apeldoorn
600m
800m 2.21.12 28-2-2016 Marnix van Meggelen Dortmund (DE)
1500m 4.53.52 5-3-2017 Luc Giele Dortmund (DE)
hinkstapsprong 9.88 10-1-2015 Nathan van Beugen Dordrecht
hoogspringen 1.75 12-03-2017 Luc Giele Dordrecht
kogelstoten 13.80 28-1-2017 Pim Groen Apeldoorn
verspringen 5.75 5-3-2017 Roderik Cobben Dortmund (DE)
Polsstok
Clubrecords Indoor Jongens Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m
60m 7.45 01-02-2020 Lars Adriaanse Apeldoorn
400m 53.76 06-01-2019 Luc Giele Apeldoorn
50 m Horden
60 m Horden 9.21 12-01-2018 Luc Giele Naaldwijk
hinkstapsprong
hoogspringen
kogelstoten 13.32 16-03-2019 Pim Groen Dordrecht
verspringen 5.75 24-03-2018 Luc Giele Dordrecht
Clubrecords Indoor Meisjes mini pupillen
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 8.13 12-3-2017 Rianne Hilferink Dordrecht
16-03-2019 Aliyah Eland Dordrecht
40 m horden
balwerpen 11.40 24-03-2018 Sanne van de Grijp Dordrecht
verspringen 2.72 16-3-2019 Aliyah Eland Dordrecht
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
40 m 7.44 24-03-2018 Rianne Hilferink Dordrecht
600 m
balwerpen 15.87 16-2-2013 Loise Stomphorst Dordrecht
vortex 8.36 17-02-2019 Livia Bareman Naaldwijk
verspringen 3.05 24-03-2018 Rianne Hilferink Dordrecht
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m
40 m 7.09 12-3-2017 Loise Stomphorst Dordrecht
40m horden
600 m 2.15,08 03-03-2019 Rianne Hilferink Apeldoorn
verspringen 3.43 17-02-2019 Rianne Hilferink Naaldwijk
Hoogspringen 1.11 12-3-2017 Loise Stomphorst Dordrecht
16-03-2019 Rianne Hilferink Dordrecht
kogelstoten 5.19 16-03-2019 Rianne Hilferink Dordrecht
Clubrecords Indoor Meisjes Pupillen A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35m 6.38 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
40m 6.91 18-01-2020 Rianne Hilferink Zoetermeer
50m 8.42 28-2-2016 Anne Bisschops Dortmund (DE)
60 m 9.30 16-3-2019 Loise Stomphorst Dordrecht
40m horden 7.54 14-2-2015 Lieke van Santen Zoetermeer
600m 2.09.06 22-2-2015 Felicity Bareman Apeldoorn
800m 3.11.14 28-2-2016 Anne Bisschops Dortmund (DE)
verspringen 4.07 16-3-2019 Loise Stomphorst Dordrecht
hoogspringen 1.25 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
kogelstoten 8.26 31-10-2015 Felicity Bareman Bergen op Zoom
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren D
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
35 m 6.19 29-10-2016 Felicity Bareman Bergen op Zoom
50 m 7.81 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
60 m 8.81 19-01-2019 Eva Kok Apeldoorn
50 m Horden 10.41 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
60 m Horden 12.76 10-1-2015 Nathalie Meurs Dordrecht
600m 1.56.27 21-1-2017 Maud v. Sintmaartensdijk Apeldoorn
800m 2.49.77 28-2-2016 Maud v. Sintmaartensdijk Dortmund (DE)
1000m 3.41.26 18-1-2015 Melissa Boutkam Apeldoorn
hinkstapsprong 8.19 19-12-2014 Nathalie Meurs Utrecht
verspringen 4.45 19-01-2019 Eva Kok Apeldoorn
kogelstoten 10.17 21-1-2017 Felicity Bareman Apeldoorn
hoogspringen 1.35 28-2-2016 Nathalie Meurs Dortmund (DE)
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren C
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50 m 8.24 19-12-2014 Suzanne Meurs Utrecht
60 m 8.44 15-01-2017 Evi Verdonkschot Apeldoorn
50 m Horden 8.45 23-12-2016 Evi Verdonkschot Utrecht
60 m Horden 9.58 15-01-2017 Evi Verdonkschot Apeldoorn
300m 47,95 16-02-2020 Eva Kok Dortmund (DE)
800m 2.26,84 20-01-2019 Maud v Sintmaartensdijk Apeldoorn
hinkstapsprong 8.40 10-01-2015 Suzanne Meurs Dordrecht
verspringen 5.11 21-01-2017 Evi Verdonkschot Apeldoorn
hoogspringen 1.60 12-03-2017 Eileen Oldenburger Dordrecht
kogelstoten 12.39 21-01-2017 Evi Verdonkschot Apeldoorn
Polsstok
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren B
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m 7.22 11-01-2020 Natalie Meurs Dordrecht
60 m 8.37 16-03-2019 Natalie Meurs Dordrecht
50m Horden
60 m Horden 9.71 28-01-2017 Evi Verdonkschot Zwolle
200m 30.43 15-01-2017 Eileen Oldenburger (C-jun) Apeldoorn
600m
800m 2.44.93 15-01-2017 Elsa Moene Apeldoorn
hinkstapsprong 9.70 9-1-2016 Joyce Banherth Dordrecht
hoogspringen 1.56 18-01-2020 Natalie Meurs Utrecht
kogelstoten 11.53 12-01-2018 Evi Verdonkschot Naaldwijk
verspringen 5.01 11-01-2020 Natalie Meurs Dordrecht
Polsstok
Clubrecords Indoor Meisjes Junioren A
Onderdeel Prestatie Datum Naam Plaats
50m
60 m 8.16 09-02-2019 Anne Kerklaan Apeldoorn
200m 26.62 10-02-2019 Anne Kerklaan Apeldoorn
50 m Horden
60 m Horden
hinkstapsprong
hoogspringen
kogelstoten 6.78 24-03-2018 Joyce Bahnerth Dordrecht
verspringen 4.46 24-03-2018 Joyce Bahnerth Dordrecht
Polsstok